AIDS lı otelde kaldım herhalde.

erzurumda bir oteldeyim 1 haftadır.

geçen yıl da 2 gün kalmıştım. dandik bir otel. kalmamın tek sebebi de kendi halinde bir otel sanmam. böyle kötü gibi durunca gariban sandım sempati duydum bu orospu çocuklarına. 20 lira fazla verip 3 yıldızlı otelde kalsaydım keşke. bir de erzurum ya... "kesin olmaz lan burda öyle şey." dedim kendi kendime.

insanların nikahsız ne yaptığı umrumda değil. sevgililerin ya da herhangi iki kişinin. ama fuhuş yapılıyor lan burada. bugün emin oldum. üstelik sadece çarşaf değişiyor. yorgan falan aynı kalıyor her müşteriden sonra. gerçi ben kendi çarşafımı getirmiştim ama tiksindim. o yatakta kimbilir ne sıvılar var.

daha yeni 2 takım elbise almıştım. valizimde bir sürü eşya var. şimdi hepsini çöpe atmak istiyorum. o kadar tiksindim.

banyosunda banyo da yaptım. ellerimi falan yıkadım lavabosunda, çok afedersiniz klozetini kullandım...

kapmış mıyımdır aids? şu anda inanılmaz kirlenmiş hissediyorum kendimi. mecazi anlamda değil gerçek anlamda.

Aids kapmamissindir ama başka otele gec.

  • secrexv2  (09.09.17 13:47:20)
Saka mi yapiyorsun? Otelin durumu kotuymus ama AIDS nasil bulasir biliyorsun degil mi?

Bir de sorsan Erzurum'da olmaz oyle seyler haha. Insanlar ne kadar ikiyuzlu!
  • Traveller  (09.09.17 13:49:10)
ya kusura bakmayın ama kırıcı konuşacağım.
tek başınıza seyahat edecek kadar yetişkin, internet kullanacak kadar becerikli, aids'ten haberdar olacak kadar birikimli ve evhamlisiniz ama nasıl buluşacağını araştıramayacak ya da okuduklariniza inanamayacak kadar cahil mısınız????

buyrun o zaman:

Aids’in bulaşması konusunda en sık sorulan sorular: aids öpüşmeyle bulaşırmı,
aids nasıl bulaşır nasıl bulaşmaz, aids cinsel yolla nasıl bulaşır)

HIV virüsü, kan yoluyla, HIV/AIDS’li kişinin kan, kan ürünleri, doku veya organlarının nakliyle,
Cinsel ilişki ile,
Hamileliğinde HIV taşıdığının farkında olmayan anneden, çocuğuna bulaşır.
En fazla bulaşma yolu da anne sütüdür.
HİV virüsü taşıyan partnerle cinsel ilişki kuran kişi başka cinsel hastalık taşıyorsa (Bel soğukluğu, frengi, hepatit vs.) doku hasarı nedeniyle bulaşma riski katlanarak artar. Ayrıca partnerin yaşı, hastalığın evresi, ilişkinin şekli ile risk değişir. Kadınlarda menstrüal kanama zamanındaki ilişkide risk yüksektir. Ne kadar farklı kişi ile cinsel ilişki kurulursa HİV kapma olasılığı o denli artar.

ayrıca sorunuzun son kısmına sevap olarak; evet pis bir otelde kalmışsınız ama merak etmeyin ölmezsiniz. bir ihtimal uyuz, mantar ya da bitlenme gibi cilt hastalığı kapma ihtimaliniz artar.
kirli tuvaletler sistit sebebi olabilir. ancak kadınlarda bu ihtimal boşaltıma yardımcı organların yapısı sebebiyle daha yuksektir.

ayrıca kimseye "gariban olduğu için sempati" duyulmaz. gariban olmak sempatiklik sebebi değildir. üzülebilir, yardımcı olabilirsiniz ama bu durumu sempatik bulmanız sizi alaycı, güç düşkünü ve bol miktarda kibirli biri yapar. bu konu üzerinde düşünmemizi tavsiye ederim.

bir hayat felsefesi olarak küçük işletmeleri canlı tutmak için oralardan alışveriş yapmak ve hizmet almak farklı bir şeydir. bu sebepten o oteli tercih etiyseniz saygı duyarim ama ifadenizden böyle bir sonucu cikaramadim.

geçmiş olsun.
  • balik kraker  (09.09.17 13:49:27)
Aids o şekilde bulaşmıyor.

Seks esnasında veya kan transferiyle oluyor. Yani bir şekilde sıvı teması olması lazım.

Eliniz kesik olur da, o da ordaki aids'li sıvıya temas eder vs. Bu da düşük bir ihtimal. Ayrıca virüs dışarıda ne kadar yaşıyor bilmiyorum.

Çok telaş etmenize gerek yok. Çok pimpiriklenirseniz, test yaptırıp psikolojik olarak rahatlayın...

.
  • kartallar yuksek ucar  (09.09.17 13:52:16)
@balik kraker: uzun cevap için teşekkür ederim.

doğu kültüründe fakiri sevmek ile ilgili gerek dini gerek edebi bir sürü kaynak gösterebilirim size. batı kültürünü bilmiyorum ama kapitalizmde garibana böcek gibi bakıldığı malum. garibana sempatinin güce tapma ya da kibir ile ilgisi olmadığı gibi aksi bir durum söz konusu bana göre de. şu sempati meselesinde kaynaklarınız varsa seve seve okurum.
  • ya ben lan neyse  (09.09.17 14:25:57 ~ 14:26:21)
@ya ben lan neyse, fakiri sevmekle hizmet almayı aynı kefeye koyma bence. ayrıca "orospu çocukları" tabirinden dolayı kendin için konuşmadığını düşünüyorum

  • isimsiz uye  (09.09.17 14:37:30)
@isimsiz üye: evet, şu saatten sonra orospu çocuğu hepsi. tabii ki artık sempati duymuyorum. adamlara baksan konuşması hareketleri falan... hepsi gariban köylü çocuğu. ama çok afedersin çoğu bilmem ne üstünde bilmem ne s...ken köylü kurnazı, iki yüzlü, hareketleri ile dünya görüşü birbirine tam olarak zıt orospu çocuğu.

  • ya ben lan neyse  (09.09.17 14:41:19 ~ 14:49:53)
hocam barselona'da la ciudadela'da kaldık, Allah sizi inandırsın orada da çatır çatır fuhuş yapılıyordu. biraz detay olacak ama gece seslere uyandık, gülmekten öldüm resmen. sabaha kadar dalgalar halinde devam etti. sabah resepsiyondaki ablaya söyledim, hayli renkli bir gece oldu diye. omuz silkti, "italyanlar." dedi.

siz pis bir otele gitmişsiniz. fuhuş yapılmasa da o yataklar kirli olacaktı. kusan da içip kaçıran da olabilir. seks yapmayan melankolik bir aids'li o yastıkta hayatı ve sevdikleri için gözyaşı dökmüş de olabilir. nihayetinde otel burası. biraz kavram karmaşası yaşadığınızı düşünüyorum. daha önce görmezden geldiğiniz "awful truth", yani otelin pis olması, algınızı açan bir tetikleyici (fuhuş, aids korkusu vb) yardımıyla şimdi yüzeye çıkmış. bence doğru düşünce tarzına yaklaştırdı bu deneyim sizi. gelecekte öyle her otele gitmeyecek veya açık görüşlü olacak "ben nerelerde kaldım amk bunu mu takıcam" diyeceksiniz.
  • kaichi  (09.09.17 15:38:38)
benim anlamadigim sey fuhus yapan adam sempatikligini neden kaybediyor ? Saf koylu adam dasi topragi mi sikecek ?

  • eksimeksi  (10.09.17 05:29:14)
Eğer yorgandan Aids bulaşmışsa, dünya Tıp tarihine geçersiniz akabinde sizi incelemeye alırlar, en azından ünlü olursunuz, adınız kitaplarda, makalelerde geçer; bence o kadar da kötü bir durum değil :)

  • gezegen olan pluton  (10.09.17 05:38:03 ~ 05:39:04)