Aninda Kredi Cekme

Cok abuk bir durum var. Bankanin bana kredi vermemesini ya da karsi tarafin bankanin bana kredi vermedigine inanmasini istiyorum. Aylik dort bucuga yakin kazaniyorum, kamuda calisiyorum. Bana bu parayi (20 bine yakin) zbam diye verir mi banka? Ne olursa vermez?

kredi kartı sıkıntın var mı? öyle bir durumda vermez banka kredi

  • hosein  (07.09.17 14:53:05)
@hosein, sikinti derken? odemede gecikme mi? yoksa buyuk harcama da olur mu? Buyuk harcamayi yutturabilirim ama digeri biraz zor.

  • barbarella  (07.09.17 14:55:26)
zannımca arkadaşın ya da sevgilin rica etti çekip ona vereceksin içinden bir ses dur diyor duramıyorsun bari banka vermese diyorsun .
sıkıntılı bir durumdaysan kredi çek onu koy kenara sonra zor kredi veren bir bankaya başvur vermesinler riskli görün .

  • devilone  (07.09.17 15:10:11)
yani en kotusu enpara kesin veriyor. bana bile verdi ki tr'de ikamet bile etmiyorum, bir gelirim yok orada, kredi kartlarini odemeyi surekli unutuyorum vs.. tabii tutari sizin istediginizden daha az olabilir.

  • kassiopeia  (07.09.17 15:13:10)
borcun toplam limitinin yüzde 50 sini aşarsa zor alırsın. örneğim tüm bankalardaki kredili mevduat hesabı + kredi kartı limitlerin 10000 tl. eğer senin bunlara borcun 5binden fazlaysa alman zorlaşır. bir de 1 ay kredi kartını ödemeyi geciktirmen lazım. yoksa zbam diye verir kamuda olduğun için.

  • goodman  (07.09.17 15:45:37)
Taksit sayısını 2 seçerseniz vermez aylık 10 binden fazla ödeme olacağı için. Onaylanmadı mesajını veya ekran görüntüsünü de inandırmak istediğiniz kişiye gönderin.

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (07.09.17 18:06:18)