laptop masası önerisi - yatarken kullanmak için

tek alma amacım yatarken eğilip bükülüp akrobatik hareketler yapmadan laptop kullanabilmeyi sağlaması. aynı zamanda yataktan düşmesin devrilmesin.

kullandığınız bir ürün varsa öneri istiyorum.

şunları buldum internetten ararken bunlarla ilgili de öneri alabilirim.

urun.gittigidiyor.com

urun.n11.com

Üçüncü daha mantıklı duruyor. İlk ikisi aynı ürün yanlış anlamadıysam. İkincisi bende var ve biraz narince bişey. Kullanmıyorum.

  • yaren  (07.09.17 00:18:38)
3ü de kalitesiz.. bir ve iki aynı. bende var. çin malı plastik olduğu için vidalar çıktı yerinden. ayaklar yamuldu. japon yapıştırıcısıyla her yerini sağlamlaştırdım. laptpum büyük geldi. hiç birini tavsiye etmem.sunta olanlara bak.

  • gotic  (07.09.17 01:23:17)
İlk ikisi aynı. Ben aldım sen alma. Millet hep kötü kırılıyor vs demiş. Bende ultrabook var 1 kg. Dedim yahu bu ağırlık yapsa be olacak, boyut olarak ta küçük. Demez olaydım. Parayı çöpe attım resmen. 3.gün vida attı 2. Hafta kırıldı vida yeri. Başı sonu ayrı oynuyor şimdi masanın sabit değil. Hoş geldiğinde ilk hali bile abi ben çok durmayacağım hiç rahatsız etmeyeyim der gibi bakıyordu. 15 inç bile zor sığıyor. Fan zaten allaha emanet hiç bir yararı yok.

  • ManikD  (07.09.17 01:39:18)
Bende ikea nın üstü üçgen ayaklı bir portatif masası var. Yatarken kullanılır ama yatağın ortasında değil kenarında olman lazım ayakların yerde olabilmesi için. 5 senedir falan kullanıyoruz, kaliteli ama artık ayar yerleri gevşedi kahve falan koyamıyoruz yanına sallanınca devrilir diye. Link verecektim ama bulamadım. Belki siz bulursunuz üç ayaklı üçgen portatif masa.

  • curukturpkokusu  (07.09.17 11:20:06)