bluetooth hoparlör...

xiamoi mi mi?
urun.n11.com

yoksa jbl go mu?

urun.n11.com

kullananlar hangisini tavsiye ediyor.

bütçesi olanlar harman kardon alsın tabii.

www.n11.com

jbl tabi ki ama n11 den degil dnr da kampanya var kargo da bedava
www.dr.com.tr

  • rentts  (06.09.17 01:57:44)
Yüksek ihtimal bundan alacağım. Yorumlar bir çok yerde olumlu. Düşünebilirsin.

m.aliexpress.com
  • 1adam  (06.09.17 02:01:45)
+1adam
ayrıca

tr.aliexpress.com

www.geekbuying.com

tr.aliexpress.com

taşına bilirlik olarak xiaomi her türlü önde. Ama fiyat performans olarak bakarsan attığım linktekiler diğerlerini parçalar. Özellikle 2. linkte olan t2 nin yanında jbl go falan diz çöker tövbe ister. (: Zaten aynı sınıf bile değiller jbl go 3w'lık küçük bir hoparlöre sahipken tronsmart t2 yaklaşık olarak aynı boyutlarda 2 adet 3,5w hoparlöre ve 1 adet passif subwoofera(pasif radiator) sahip.

Diğer attığım linkteki n1000 ve tronsmart t6 bu fiyat aralığında olmasına rağmen bu segmentin ürünleri değiller, 20w ve 25 w hoperlere sahip. Yine ikisinde de subwoofer var. Bu ürünler jbl flip 3 ve 4 ayarı hatta bir tık daha iyi.

youtube'da clavinetjunkie diye bir kanal var. Elemanın inceleme videoları binaural recording. Kulaklık ile dinlerseniz ürünlerin sesleri hakkında bir fikriniz olur. Tavsiye ettiğim bütün ürünlerin incelemesi var kanalında.
  • chaoslord  (06.09.17 10:56:35 ~ 11:03:34)