kredi kartı istemeyen güvenilir bir araç kiralama şirketi

az önceki açtığım başlıkta eksik bilgi vermişim. ilgili kişinin kredi kartı yok ve güvenilir bir araç kiralama şirketi lazım. ödemenin bir kısmı duruma göre teslim alındığında peşin ya da yarısı şeklinde olabilir

güvenilir olan kurumsal araç kiralama şirketlerinin çoğu kullanacak kişinin isminin yazılı olduğu kredi kartı ister. online ödeme ile kiralamaya çalışın bir de.

ya da siz kiralayın arkadaşınızı ek sürücü olarak kayıt ettirin.(ekstra ücret alırlar)

peşin fazladan ödeme bile önermiştim atatürk havaalanında ama kredi kartın yoksa yok dediler.
  • ocanal  (04.09.17 18:36:35 ~ 18:39:01)
sadece kredi kartını kabul ediyorlar. online ödeme de dahil :(

  • concretestep  (04.09.17 18:43:41)
Biz agridaydi sanıyorum, kiraladık yerel bi yerden ama senet imzalattılar ki güvenilir olduklarini düşünmüyorum. Bu şekilde yerel firmalarla görüşebilirsiniz. Ama kurumsal olanlar net kredi kartı ister. Hatta üst seviye bi araçsa iki tane ister.

  • elorelia  (04.09.17 18:46:19)
Ha bu alternatif ise kredi kartı olan başka bir kişinin gidip şahsen aracı kiralaması ve sizi ya da kim kullanacaksa onu ek sürücü olarak tanıtmasi.

  • elorelia  (04.09.17 18:47:12)