l&m hakkında

2012 yılında ilk 30 bölümü tam diğerlerini ise yarım yamalak izlemişimdir. yani toplasam 10 bölüm bile etmez 30 dan sonraki izlediklerim. torrnent ile de bir çılgınlık edip 40 gb olarak 104 bölümü de indirdim an itibariyle. izlemeye değer mi :)

İlk sezon, dizinin zaten şu anda güzel anılmasının en önemli sebeplerinden biriydi; ikinci sezonda, ilk Leyla gidene dek yine iyiydi dizi ama sizin söylediğiniz 30. bölümden sonra, biraz duraklamadı değil. Hatta 2. sezon boyunca, oldukça durağan devam eden hikaye yüzünden, senarist bile oyuncuların ağzından, "Artık bir tercih yap, konu şişti. İlerlemiyor." demeye başlamıştı diye hatırlıyorum.

2. sezonun nispeten kötü geçmesi sonrasında, 3. sezon ile ciddi anlamda toparladı. Yani baştan başlayıp izlerken 2. sezonda biraz sıkılabilir, 3. sezonda tekrar temposunu yakalayabilirsiniz. Yerinizde olsam bir şans verirdim muhtemelen.
  • tel tokasini duzelten samuray  (03.09.17 10:44:42)
40 gb'a yazık olmasın. ne kadar duraklasa da l&m pişman etmez.

  • axl  (03.09.17 11:59:43)
Deger

  • brad pitt  (03.09.17 12:03:58)
Keşke unutsam da hepsini baştan izlesem.

  • mavibalık  (03.09.17 12:51:10)
her akşam uyumadan önce 1 bölüm gider o zaman :) behzat ç. de izliyordum ama l&m gibi düzgün bi torrentini bulamadım. yardımcı olan olursa hayır demem :)

not: internetim olmayacak bir süre o yüzden netten izleyemem ve kenarda durmasını istiyorum böyle her an netten kalkabilecek değerli yapımların.
  • kaledekiyalnizlik  (03.09.17 14:22:54 ~ 14:23:48)
vaktin varsa zaten 3-5 bölümden sonra bırakamazsın, ben yemek yerken izliyordum bi ara.. arena tr kapanmasa benim hesabın şifresini verirdim de orası da yok artık.

  • kapti  (03.09.17 15:30:34)
Gerçek leyla ve arda diziden çıktıktan sonraki bölümler çöp.

  • raskolnikovv  (04.09.17 09:39:32)