en son ne nasıl kafanız çok güzel oldu?

ne ve ne kadar içerken kafanız çok güzel oldu acaba?

Sigara, gecenlerde.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (01.09.17 01:10:23)
1,5 ay oluyodur rahat. votka fena çarpmıştı. 25 cl falandır.

  • Delay Fuze  (01.09.17 01:11:22)
Dün müydü neydi, yok önceki gün. Çok güzel olduydum 2 birayla <3

  • yaren  (01.09.17 01:11:34)
10 aralik 2012. Askere gitmeden iki gun once. Arkadaslarla raki ve bira. Cok mutluydum.

  • allah yazdiysa bozsun  (01.09.17 01:47:54)
Kasım ayıydı, ballı viski ve çavdar ekmeği, ne kadar içtim hatırlamıyorum ama bayağı yamulmuştum. Ondan önce de iki sene önceki ocak olması lazım, o zaman da 3 jager 7 tekilaydı ve telefon ekranını okuyamıyordum artık, berbat bir gece geçirmiştim, anca öğleden sonra düzeldi midem.

  • i was made for you  (01.09.17 02:08:42 ~ 02:09:22)
5-6 sene önce 7 votka 5 viski 4 tekila içip yürüyemez hale gelmiştim ki o güne kadar daha önce hiç alkol sebepli kusmamıştım. Sonra 1 sefer kustum, şişeden 35lik absolut bitirmeye kalmıştım, bi de o zaman işte, 2015 yılbaşı. Arada sarhoşluklarım çok ama kontrolü kaybetmem normalde. Bi de geçen ay düğünde hızlı viski tüketimi sonucu kendimi dans pistinde bulmuştum, kendimdeydim ama o yaptıklarımı kafa güzel olmadan yapamazdım. Dağıtasım gelmişse demek...

  • Bruce  (01.09.17 02:15:37 ~ 02:16:55)
hayatımda bi kere sarhoş oldum o da bu sene doğumgünümdeydi. balçova'dan kalkıp arkadaşların bornovadaki evlerine gittim işte içki falan da aldık, hatırladığım birer bira, bi büyük vodka ve bi küçük viskiydi. viskiyi ilk içişimdi ve bal aromalıydı jack daniels'in. şimdi sorun şu ki ben öyle yapay tatlandırıcılı içkileri pek sevmem rahatsız ediyo beni, bi de o gün aç gittim nasılsa yeriz diye ama yemek yerine pasta ve tatlı bi şeyler yedik falan. bi de o içkinin yaklaşık yarısını ben içtim(yani bi bira+ vodka ve viski'nin yarısından biraz azı).

sonuç: evden ayrılırken arkadaş beni bornova metroya bıraktı, bu sırada olayları uzaktan izliyo gibiydim sanki uzak bi anı gibi yani. birkaç defa sordu bizde kal diye ama nedense reddettim(ki normalde kalırdım yani sıkıntı yapmam). metroya gelince babamı aramışım baba ben kötüyüm beni fahrettin altay'dan alır mısın diye, sonra koca bi metro yolculuğu ve doğru çıkışı bulma serüveni var gram bi şey hatırlamadığım. en sonunda babamın arabasına kustum ve son hatırladığım buydu :(( sonra gece yatağımda uyandım ve bu anılar teker teker beynime geldi ne yaşadım yeaa ben diye düşünürken.
  • nundu  (01.09.17 02:30:18)
galatasaray-östersund maçının oynandığı akşam, tarihi hatırlamıyom. daha önce vodka içmemiş biri olarak bir şişe absolut'un %60-70'ini içmiştim, sen düşün kafayı. banyoda uyuyakalmışım amk, sevgilim gelip çıkarmıştı gece 2'de deprem oluyo diye. kafam o kadar güzeldi ki bütün mahalle aşağı indiği halde ben balkona bile çıkmadım, çünkü çıksam aşağı düşerdim muhtemelen. o akşam ona sarılıp "sovyetleri özledim" diye ağladığımı hatırlıyorum, youtube'dan sovyetler birliği marşı açıp. bu hikayeyi torunlarıma bile anlatacağım. düşündükçe yarılıyorum. 94'lü adam içince sovyetleri özleyip ağlar mı ya mal mısın sen. ama duygulanıyo insan nabiyim.

  • der meister  (01.09.17 02:41:48)
1 ay önce otelde bira, tekila, viski, malibu, long island ve gecenin sonuna doğru hatırlamadığım çeşitli kokteyller. Hangisinden ne kadar içtim bilmiyorum ama 3 shot tekila içip yanında 1 bira içiyordum. 4-5 bira içsem 12-15 tane tekila içmişimdir. Diğerlerini de gecenin sonuna doğru tekila artık iğrendirince içtim.

Sonuç: Herkesle diyalog kurma. Çimleri sulayan fıskiyenin altında ıslanma, sudan kaçayım derken yere düşmeler. Bir kaç vücut yarası. Kusma. Ve banyo küvetine yaslanarak uyuma. (bana anlatılan bu). Ertesi gün tekrar içene yataktan kalkamama. Ertesi gece yine içmeye çalışırken mide bulantısı.
  • birşeylersoracağım  (01.09.17 03:00:37 ~ 03:07:50)
Doğum günümde bir bira ve biraz yeşillikle, caddebostan sahilde arkadaşlarımla birlikteyken. Bu kadar güldüğüm, kahkaha attığım çok nadirdir. Etraftaki insanlar dönüp bana bakıyordu muhtemelen "nabıyor bu, ne içirdiler buna" diyerekten. Görmedim ama, ve umursamadım. :D

"Jonathan!" :D
  • yirmisantim  (01.09.17 09:48:28)
Bu soruyu yazdığı hayal meyal hatırlıyorum dün akşam :) Ne içtiğimi söylemeyeyim ama şuan telefondan kimlere ne mesajlar attığıma bakıyorum. Ve tabii ki internet geçmişinde neler yaptığıma bakıyorum :p

  • seindfeld  (01.09.17 11:58:44)
Dün gece vmfmcjgh
8 saat araba kullanmanın üstüne 1 şişe şarap yetti.

  • cay koy geliyorum  (01.09.17 12:11:54)