bazılarının dövmesi neden çok soluk ve kalitesiz duruyor?

bazılarınınki sanki yıllar geçtikçe silinecek gibi duruyor ama bazılarınınki ise simsiyah veya asıl renginde duruyor. bu, parasına göre bir hizmetin sonucu mu yoksa ten rengiyle de ilgisi var mı?

dövme yaptırdıktan sonra tekrar üzerinden geçilmesi gerekiyor.
bunun dışında bakımının da iyi yapılması lazım.

bunları yapmayanların soluyor haliyle.
  • teritori  (29.08.17 17:07:40)
emin olmamakla beraber kilo alıp vermenin etkisi olduğunu düşünüyorum.

  • dedimmidemedimmi  (29.08.17 17:08:13)
Bence asıl sebep ucuz dövme, kötü boya, kötü işçilik. Fakirlerin dövmesi hep dediğin gibi oluyor.

  • ekaterina  (29.08.17 17:14:35)
güneşe maruz kalması ve kalıyorsa da güneş kremi kullanılmaması bence

  • shotgunwoman  (29.08.17 17:24:32)
santimetrekaresi 560,68 tl'den ucuza yapılan dövmeler öyle oluyor.

fakirlerin dövmesi nedir ya...
  • Bruce  (29.08.17 17:24:54 ~ 17:26:42)
kötü boya kötü işçilik kötü bakım. dövmenin rengi 6 ayda anca oturur, ilk yapıldığı gibi kalmasını beklemek saçma çoğu zaman. ten rengi de çok önemli bi etken gerçi

  • hasmetizm 2046  (29.08.17 17:33:11)