Uykuda cilginlar gibi konusmak

Selam,

Hep uyurken konustugum soylenirdi. Tamam diyip gecerdim.
Sleep talk diye bi uygulama yukledim telefona, gercekten de ciddi ciddi konusuyorum. "Okay","tamam" gibi seyleri secebildim, ingilizce turkce karisik kisa bir iki cumle de sectim ama anlamadigim bir seyler de soyluyorum. İlk iki saat uykuyu analiz ediyor uygulama, bir iki gun daha konusursam satin almayi dusunuyorum uykunun tamami icin.

Napcam ben? Boyle gelmis boyle devam mi edecek?

İşten gelir gelmez uyuma. Mutlaka YouTube gibi sitelerde vakit geçirerek uyumadan önce zihnini boşalt. Gün içinde yaşanılan şeylere çok yoğunlaşınca böyle oluyor.

  • dissendium  (29.08.17 16:06:08)
vuuuuu super! hep boyle uyurken konusan birilerini konusturmayi istemisimdir :) cok eglenceli bence. o tarz ucretsiz uygulamalar da var.

napcam'a cevap, durust bir insan olun. bir gun sevgiliniz vs. size uykunuzda sorular sorarsa en azindan basiniz derde girmez.
  • jimicik  (29.08.17 16:12:15)
aynı dert bende de var, çözümü olduğunu bilmiyordum ben açıkcası.

yanında yattığınız kişiden bir şey saklamamaya çalışın yoksa daha kötü dönüşleri olabilir.

bu arada bilinçaltında ingilizce neler oluyor acaba??
  • re noreno  (29.08.17 16:32:48 ~ 16:33:02)
Ben de cocukluğumdan beri fena konusurum. Son on onbeş senedir de ingilizce konusuyormuşum. Hatta bu hafta iki defa "noooo!" diye bağırarak uyanmışım kabustan, iyi alay konusu oldum.
Hatta ablamla aynı yerde uyuyorsak sohbet ediyormuşuz uykumuzda.
Çözmeye çalışmıyorum ben. Çözümü varsa bilmek isterim ama.
  • sopiro  (29.08.17 16:36:37)
çözmeye çalışmıyorum +1
sürekli iş güç hasta falan anlatıyormuşum ben bi de yok o sunum yetişir mi bu vaka noldu hocaya danıştık mı vs vs yanında uyuduğum insanların ilgisini çekmeyecek şeyler yani.

  • shotgunwoman  (29.08.17 16:53:27)
Parkinsonla bir bağlantısı olabilir. Bir araştırın bence, yalnız her doktor değil norologla konuşmak gerekir.

  • rumpleteazer  (29.08.17 21:02:05)
parkinson dedin korkuttun beni :(

amcam sizofren hastasi :/ genetik mirasim da bi degisik.
  • fakyoras  (29.08.17 21:50:18)