Sabahları dışarıda koşanlara birkaç soru

Selam,
Ev-araba anahtarini, kredi kartini, su almak icin bozuk parayi, telefon ve kulakligi nasil muhafaza ediyorsunuz?
Bir de erkek kosucular ustlerine ne giyiyor? T-shirt mu yoksa kosu icin ozel bir seyler aliyor muyuz? Salon bebesi oldugumdan dis ortam raconunu bilmiyorum:)

Ilk etapta aklima su geldi: m.n11.com
ama bilmiyorum daha pratik onerileriniz var midir?

Tesekkurler

Ben kredi kartı, biraz parayı telefonu taktığım kol bandına koyuyorum.
Zamanında H&M'den bu amaçla aldığım fermuarlı lastik bant gibi bir şey vardı, ona da diğer şeyleri koyuyorum. (Ev anahtarımı arabada bırakıyorum.)

Decathlon'da su kemerleri var, onlardan alırsanız küçük cepleri de var, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Fiyatları da 35-50 arası.

Koşu tişörtleri var bütün spor markalarında. Normal tişört giyerseniz hem terleyince ıslanır, belli eder, ıdlak kalır, hem de sürtünmeden canınız yanabilir.
  • sopiro  (28.08.17 18:08:52)
Kredi kartını telefon kılıfının içine, kulaklığı telefona, telefonu kol kılıfına, kılıfı kola.. bozuk para sadece su almaya yetecek kadar 1 tl alıyorum. Ev anahtarını anahtarlıktan çıkarıp bozuk para ile birlikte taytın vel kısmındaki gizli cebe koyuyorum. Erkeklerde var mı o cep bilmiyorum.

  • irene  (28.08.17 18:10:43)
Erkek taytlarinda maalesef oyle bir cep yok. Linkte attigim cozum cok fazla mi yer kaplar, agirlik yapar?

  • Deathrow  (28.08.17 18:12:58)
kredi kartı almıyorum, parayı ve anahtarı taytın cebine. telefonu ise şortun fermuarlı arka cebine koyuyor -idim.

2 hafta önce falan artık 10k barajını aştığım için kendime linkteki (git: www.decathlon.com.tr) koşu aksesuarından aldım. hem su hem anahtar hem kredi kartı her şey yığıyor. matara dahil fiyatı bu. bence efsane.
  • Tears of Devil  (28.08.17 18:14:27)
Abi bunu bele mi bagliyorsunuz? Eger oyleyse rezalet bence. Birincisi konforsuz, ikincisi estetik degil. Ben ceketin icinde defo ipligi bulunca giymeyen insanim hayatta takamam eger bele takiliyorsa bu.

  • Deathrow  (28.08.17 18:19:08)
@Deathrow estetiği bırak :) estetik için koşuyorsan bi foto at önce senin estetiğe bi bakalım :))

ikincil olarak inanılmaz konforlu, değişik bir sistemi var, suluğun ağırlığını vb hissetmiyorsun koşarken. yani bunu üreten adam da en az bizler kadar (!) akıl sahibi olduğu için düşünmüş sağolsun konfor kısmını. koluna takacağın çantanın konforlu olacağı kanaatindeysen ilk koşudan sonra konuşalım derim :) denge sağlaman gereken uzuvlarından birinde ekstra ağırlık varken koşamazsın :)
  • Tears of Devil  (28.08.17 18:25:21)
Sorunuzda verdiğiniz linki sevdim teoride fakat sıcak havalarda özellikle kolu tahriş eder gibi geldi bana. Yalnız cep konusunu düşünürken aklıma şey geldi. Under armour'a bir bakın isterseniz, onların koşu taytlarında vardı sanırım.

  • irene  (28.08.17 18:39:05)
koşu şortumun küçük bir fermuarlı cebi var toto tarafında, telefon ve anahtarı oraya koyuyorum.

sabah erken çıkınca tanktop, akşam falan çıkarsam kısa kollu.
  • embermane  (28.08.17 18:52:08)