Mi band 2 kullanıcıları

Xiaomi mi band aldım ben de. Hoş bi alet.Senkronize ettim. Bluetoothu actım bu iş için. Arama ve whatsapp bildirimleri için telefonun bluetoothu sürekli açık mı olmalı.Veya diğer bilgilerin telefona kaydedilmesi için bluetoothu sürekli açık mı tutmalıyım iphoneda?Siz nasıl yapıyorsunuz? Veya bu aletle ilgili başka tavsiyeleriniz var mı?

anlık bildirim için bluetooth ile bağlı olması lazım. adım sayar bağlı değilken de çalışıyor ve bağlandığında geçmiş verileri senkronize ediyor.

  • veritaslibertas  (24.08.17 16:52:43)
Arama ve whatsapp için bluetooth sürekli açık olması lazım evet.
Ben bluetooth'u bir kez akşamları açıyorum, adımları senkronize etmesi için, bir kez de sabah açıyorum, uyku verilerini senkronize için.

  • peggy  (24.08.17 17:02:05 ~ 17:02:21)
evet hep açık olmalı.
benim bleutooth zaten hep açık, sadece miband için değil, işyernide kulaklığa bağlıyorum, arabada handsfree bağlı oluyor, heralde birtek evde kullanmıyorumdur bluetooth ama açıp kapamayla uğraşmıyorum.

  • battal gemalmaz  (24.08.17 17:09:03)
bence en güzel özelliği uyku süresi ve kalitesi hakkında söyledikleri. kaltesi hakkında nasıl böyle tahminler veriyor bir bilgim yok ama uyku süresini çok iyi tahmin ediyor.

ayrıca en sevdiğim özelliklerinden birisi oturma uyarısı, bende bir saate ayarlı, bir saat aynı yerde durursan bileklik titriyor ve ekranında ayağa kalkıp yürüyen bir ifade çıkıyor. bu özelliğin saatini ayarlayabiliyorsun, benimki sabah 9 - akşam 9 ayarlı.
  • Apocalypse  (24.08.17 17:59:23)