Eski sevgilinin cocukluk fotograflari

Merhaba bugun bir arkadasim sordu. Tasinmak icin ivir zivir toplarken ilk sevgilisinin kucukluk fotograflari cikmis. O da onda kopyalari olmadigina eminim, bunlari gondermek istiyorum ona dedi. Adam evli barkli, ardan yillar gecmis. Ben biri bana boyle bir sey yapsa bosta kalmis herhalde derdim dedim. Eskilerle asla gorusmuyorum. Yillar onceki adam icin gereksiz tatli bir hareket degil mi sizce de? Iletisimleri yok, olsun da istemiyor.

annesine yollasın isimsiz olarak

  • neo  (24.08.17 00:03:01)
İsimsiz olarak yollamak +1

Diğer türlü iş hoş olmayan yerlere gidebilir
  • gazozailacatmauzmani  (24.08.17 00:03:38)
Bence göndermesi iyi olur, hatta gerekir. "Yıllar önceki adam" -esek degilse- bu hareketin kendisine karsı yerine getirilen bir insanlık borcu oldugunu anlayacaktır. Nitekim arkadasiniz da aynı sekilde düsünmüs. Siz konuyu degisik, bence yersiz bir sekilde yorumluyorsunuz.

  • pinocchio  (24.08.17 00:04:28)
Annesine de yollasa, kendine isimsiz de yollasa kimin yolladigini adam bilecek ama. Sapik gibi adresini bulmus falan.

  • artcilly  (24.08.17 00:06:26)
gereksiz değil doğru bir hareket
ortak bir arkadaş yoluyla ulaştırabilir

  • acckr  (24.08.17 00:07:55)
ortak bir arkadaş vesilesiyle ulaştırsın, ayrıca bence çok ince düşünmüş, bir sarılma hakkediyor.

  • evde liyakat kalmamis  (24.08.17 00:10:28)
Bir ben okuzum herhalde. Duyuru linkini arkadasima yollayacaktim vazgectim ehehhe

  • artcilly  (24.08.17 00:12:32)
Fotoğrafların sahibinde başka kopyası yoksa, dolaylı yoldan göndersin +1

  • manuel mandalina  (24.08.17 00:15:18)
heyecana gerek yok. yollamasın.

  • elorelia  (24.08.17 00:19:45)
Ortak arkadaslari da yokmus zaten

  • artcilly  (24.08.17 00:21:28)
Yollasın mutlaka çok değerli bence o fotoğraflar. İsimsiz yollasın varsın adam bilsin onun yolladığını. Büyük incelik bence.

  • hernezıkkımsa  (24.08.17 00:23:40)
Yapmasın suyu bulandırmasın Türkiye burası bu kadar naifliik fazla.

  • anon1m  (24.08.17 00:28:30)
Önemli olsa isterdi salla.

  • glamdr1ng  (24.08.17 00:35:19)
Ne güzel düşünmüş, bir şekilde ulaştırsın.

  • medre  (24.08.17 00:48:46)
onemli olsa isterdi ama bi yandan da aradan bimilyon yil gecmis adam evlenmis barklanmis simdi kiza ulasip fotograf istemeye kalkissa yanlis anlasilabilecegini dusunmus istemeye cekinmis olabilir.

ben olsam napardim emin olamadim, ben onemserim fotograflari hele o kadar eskininse ve kopyasi olmayan seylerse. yine de adamla hicbi bagi yoksa biraz abes kacabilir annesine ulasmak filan. ben sanirim bi sekilde telefonla adama ulasir dusundugum seyleri acikca anlatir yanlis anlasilmak istemedigimi de net sekilde soyler fotograflari istiyorsa ulastirabilecegimi iletirdim. adam da öküz degilse yanlis anlamayacaktir. ortak arkadas vs. yoksa sanirim en guzel cozum bu olurdu.
  • in vino veritas  (24.08.17 00:50:32)
Yapılması gereken şey gayet net. Adama telefon ya da sosyal medya yoluyla ulaşıp evden bunlar çıktı istiyosan göndereyim, istemiyorsan atayım diyecek. Duruma göre adam isterse adresini alır gönderir.

  • buff  (24.08.17 00:59:51)
@pinocchio, @acckr... +1 gönderin tabi, aksini düşünmek bile saçma

hem nedir bu eskiden kaçmak bu kadar anlamıyorum. o da sizin geçmişiniz, hayatınız ile birazcık barışık yaşamayı öğrenmelisiniz bence. Ayrıca boşta kalmış herhalde falan bayağı saçma şeyler, düşünmeye bile değmez.
  • cursor  (24.08.17 01:06:42)
Arkadasima yolladim linki. Size yaa ne tatlilar, emek verip çok icten yazmislar, sag olsunlar, hepsine icimden sarildim, beni duygulandirdi bu kadar icten olmalari diyor. Ahahaha alin iste gereksiz duygusallik 2
Sabah ben sapik misin evli adama ne yollayacaksin vb. sozlerimle vazgecirmisim zaten fikrinden. Tesekkurler:)

  • artcilly  (24.08.17 01:24:39)
Göndersin tabi. Hatta küçük not bile yazılır. Geçmişi hatırlamak da kötü değildir, ayrıca adam da varsın hatırlasın, ne olacak.

Birisi bana bunu yapsa yüzümde hafif bir gülümsemeyle günüme devam ederdim, çok ince bir hareket.
  • noluyo yaa  (24.08.17 01:31:04)
Gönderdikten sonra o adamın karısı "nerdne çıktı bunlar, o kadın neden şimdi gönderiyor, buluşuyonuz mu siiiğğğzzzz" diye başlayıp adamın kafasını yiyecek. Göndermesin demiyorum, ama adama hesap sorulma ihtimali çok fazla. Ama göndermemek de kötü. Ama gönderdikten sonra o yuva bi sarsılabilir. Böyleyken böyle..

  • lovemyself  (24.08.17 01:36:46)
kesinlikle yollasın, benim eski sevgilim evlendiği için isteyemiyorum. bi de bebeklik ve çocukluğumdan kalan 3-4 düzgün fotoğraftı valla, içime öküz oturdu.

  • megasalexandros  (24.08.17 01:55:15)
Kişi kendinden eminse yollamak her açıdan insancıl bir davranış yav.

  • kargn  (24.08.17 01:55:22)
fotoğrafların sahibine ulaşması lazım. bence arkadaşınız yerine siz kontak kurun ve fotoğrafları gönderin. iletişime geçmesi ters olur diye düşündük o yüzden ben gönderiyorum dersiniz.

  • boyalı kuş  (24.08.17 09:34:34)
allah allah evli adam niye böyle bir olaya girer anlamadım ben. cevaplara bakınca yanlış mı okudum diye düşündüm soruyu. ne gerek var ya, çocukluk fotoğrafıymış falan. bence buradakilerin gazına gelip istemediği şeyler yaşayabilir arkadaşın. Eşini düşünsün önce. eski sevgili bunu iyi niyetli olarak algılamayabilir.

  • aquarium  (24.08.17 10:29:07)
eski sevgili için o fotoğraflar o derece önemli olsa, kalmazdı, unutulmazdı, bu konu ayrılıkta atlanmazdı. aradan onca zaman geçmiş, istediği kadar iyi niyetli olsun arkadaşınız, dışardan bakınca samimi gelmiyor/gelmez bu iyi niyet. gerek yok.

  • Phoebe  (24.08.17 10:51:28)
İsimsiz olarak göndersin +1 Ben olsam gönderirdim, bana gönderilmesini de isterdim. Ama isimsiz.

  • peggy  (24.08.17 10:54:39)
sevgilimin bunları görünce yırtıp atmak yerine bu konuya kafa yorması falan beni rahatsız ederdi.

  • twelfth  (24.08.17 11:18:36)
yillar oncesinde kalma bir adam. hic duygu yok. tasinmak icin toparlanirken bulmus. ne guzel gondersin tabi. ben mutlu olurdum. ama bir de not yazsin ya da onceden bir sekilde haber versin adresini alsin ki esi ariza cikarmasin adamin malum ne dusunecegi belli olmaz :)

  • 65 derece  (28.08.17 19:44:47)