Pegasus-Bilet Erteleme

LÜTFEN DAHA ÖNCE ERTLEME YAPMIŞ ARKADAŞLAR YAZSIN.

Merhaba. Yakında yurtdışına uçacağım. Aldığım bileti 2-3 gün öne çekebilir miyim herhangi bir ğcret ödemeden? Daha önce yapan var mı?

Teşekkürler!

Not: Netten denerken ''Bagaj hakkı iade edilecek. Onaylıyor musunuz?" Diyor ve bunu anlamadığım için iptal ettim işlemi.

erteleme mi öne çekme mi karar ver, ama farkeder mi?

www.flypgs.com
rezervasyon değişikliği ve bilet iptali başlığını oku ve sonundaki (iç hat uçuşları değişiklik ve iptal kuralları) tabloyu incele. biletinin hangi sınıf olduğunu bilmediğimiz için ücret öder misin ödemez misin bilemeyiz.

ayrıca müşteri hizmetlerini arayıp ya da bi satış ofisine uğrayıp net bilgi alabilirsin.

verilen uyarıya gelince; bilmiyorum. bilet satın alırken ekstra bagaj hakkı mı almıştın? belki ondan bahsediyodur.
  • elorelia  (23.08.17 22:00:21)
erteleme ise ekstra para isterler ekonomik bilette. ama öne çekmeyse bilet tarihleri uzaksa yapmayabilirler. ama yakın tarihte uçacaksan, uçak dolu değilse kesin yaparlar.

daha önce çok yaptım bunu, hatta genelde hava alanına erken gidip o sırada benim gideceğim destinasyonda boarding yapan kapıya giderek sürekli erken binerim uçağa. biletim 1 saat sonra ama ben uçakta yer varsa binmek istiyorum derim, şimdiye kadar hiç başarısız olmadım.

telefon ile bilgi alıp işlemi yapabilirsin. pegasus ise bilet değişiklik/iptal hattı var ücretsiz. orayla görüş. Diğer firmalarınki zaten ücretsiz diye biliyorum.
  • bu yolun yolcusu  (23.08.17 22:56:58)
ÖNE ÇEKME:)

  • umutlarivarolankisi  (23.08.17 23:23:25)