bir garip iş yeri badisi

şimdi yeni bir işe başladım. kurumsal falan bir tanede badi atadılar ki yol yordam göstersin, iş öğretsin, ilk haftalarım kolay geçsin diye, bilirsiniz...
neyse olay şu ki bu badi biraz garip. ilk haftadan 3 kez okuduğum okulu 4 kez de bu şehirde daha önceden yaşayıp yaşamadığımı sordu.

servistir yemek kartıdır hep başkalarına sormak/kendim halletmek durumunda kaldım. yardım istememe rağmen ya unuttu ya bir işi çıktı. ki onun görevi bu tarz şeyler

muhabeet falan ben edersem konuşuyor yoksa hemen en kısa arada bile kankilerin yanına koşuyor. sadece bir kez beraber araya çıktık 10dk oturduk. o arada onun arkadaşları da yan masalarda bırak onlarla muhabbet edelim. tanıştırmadı bile aq.

öğle yemeğine çıkarken benden kaçıyormuş gibi triplere giriyor biraz. lan umrumda değil bulurum ben çıkıcak birini ya da tek yerim banane amk. ama ne bileyim nezakettir aynı departmandayız,badimsin, lütfette sor, gel beraber çıkalım de. görüyorsun ki yeniyim aq (sinirlendim)

aha bugünde etkinlik vardı, ne bir çağırma ne bir şey yanına gittiğimde de hemen çişi geliyor piçin lavaboya kaçıyor :)tey allam

neyse bunlar sıkıntı değil o kadar zamanla edinirim arkadaş vsvs asıl önemli olan bana iş devretmesi lazım, orda da mal mal haraketler yapıyor. çağırıyor önümde kendi işini yapıyor 2 saat. sonra aa seninkine zaman kalmadı yarın bakalım. yarın da aynı bok oluyor. hepsinde de mesaiye kaldım üstelik bu eşek bana bir şey anlatacak diye ve anlatmadı.
bir iş için 5 kez hatırlatmam gerekiyor.

şimdiiiii
tüm bunlar ışığında ne yapayım ? yeniyim de sivrilmek istemiyorum. terslesem mi bir daha böyle bir şey yaptığı zaman ? müdürle mi konuşsam bu arkadaştan yeterli desteği alamıyorum diye ? kendim mi konuşsam ?
napam ?

önce onunla konuş, degisiklik olmazsa müdürle.

  • binder dandet  (23.08.17 16:27:19)
önce bi bu adamla durumu konuş, açıkça. sonra baktın değişmiyor, bir üstünde kim varsa onunla konuş. direk müdüre gitme eğer arada başka personel vs. varsa.

  • rahip janick  (23.08.17 16:33:37)