Hiç tanımadığınız birisiyle tatile gider miydiniz?

İnternette tanıştığınız ama genel olarak aynı şeylerden hoşlandığınız, 9-10 aydır tanışıp konuştuğunuz birisiyle 5-6 günlük bir tatile çıkar mıydınız? Gerçek anlamda tatil olarak iki kişi için de ilk tatil olacak.

Tatile çıkmayı sevmiyorum, sevseydim giderdim. Ancak çadır gibi filan değil de herşey dahil oteller gibi garanti şeylere giderdim. Keza 30 yıl tanıdığım birisiyle de çadır tatiline çıkmayı istemem.

  • mete kudur  (22.08.17 12:57:39)
Daha önce yüz yüze görüşüldüyse neden olmasın.

  • reactionic  (22.08.17 12:57:41)
giderdim, gittim. her iki cinsten de fazlasıyla kamp attık. tanıdıklarımla yaptığım tatillerden daha fazla keyif aldım hatta.

  • jugador  (22.08.17 12:58:09)
kamp ise yapılabilir. ama genel bir şehre gitme veya bir otelde kalma fikriyse yapmam. sonuçta aynı şeylerden hoşlansan da kişilerin tatil fikri apayrı olabiliyor.

  • hononu  (22.08.17 13:03:04)
giderdim, neden gitmeyeyim?

  • fragile lady  (22.08.17 13:04:58)
Hayır. Tanıdıklarımla bile gitmiyorum.
Sen git ama.

  • manuel mandalina  (22.08.17 13:06:36 ~ 13:08:28)
giderim.

  • Tears of Devil  (22.08.17 13:11:03)
ben tanımadıklarımla her seferinde kamp olayına giriyorum. eğer anlaşmazlık falan olursa çadırları ayırabilme ya da başka bi yere gitme lüksü var. ama otel olayına girmem.

  • moratoryumkisilik  (22.08.17 13:12:55)
Daha once tanisilip takilindi ise yuz yuze hatri sayilir vakit gecirildi ise gidilebilir.

  • Deathrow  (22.08.17 14:43:48)
Karsi cinsten biritle Internet uzerinden iletisime gecip planlarimizi yapip 1 hafta sonrasinda gidis gunu havaalaninda tanisarak 2 ay kadar sorunsuz bir yurtdisi gezisi yapmistik

  • ahmetmehmetsenmisinahmet  (22.08.17 14:53:50)
tanıdığım insanla bile çekinirim. klişenin dibi bir laf var ya bir insanı tanımak için tatile git diye. gerçekten öyle. hem kendim yaşadım hem de çevremden çok duydum benzer tecrübeler. tabii şart değil illa kötü geçmesi ama çok büyük ve uzun bir tatil planlamamak mantıklı olacaktır. bir de birbirinize aşırı bağımlı olacağınız tabii, olur da kimyanız tutmazsa tatilde en azından kendi başınıza da takılabileceğiniz bir şeyler olsun.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.08.17 15:07:23)
gitmem.

  • pinkpeony  (22.08.17 15:18:13)
Nereye olduğuna bağlı.
Böyle sessiz sakin kamp gibi bir şeyse gitmem. Malum biraz paranoyaklık var.
Ama kalabalık bir yer, iyi bir otelde kalınıyor, bilindik bir yer vs. ise giderim.
  • mutekebbir  (22.08.17 15:22:23)
karşı cinse kısa tatilse 3 5 günlük ok ..Ama 3 5 günlük ve otel tarzı tavsiye ederim.

  • sorunvar  (22.08.17 16:00:15)
yüzyüze görüşmüş olmam önemli değil, bir insanla tatile çıkmak için karşımdaki insanda sadece iki kriter ararım: mızmız ve cimri olmamalı.

bu ikisini karşıladığına inanıyorsam, zevklerimizin tamamen örtüşmesi veya görüşmüş olmamız gerekmez; tatile çıkarım. emin değilsem veya şüphelerim varsa, çıkmam.
  • treamorg  (22.08.17 16:07:46)
giderim

  • gazozailacatmauzmani  (22.08.17 16:44:40)
Gitmedim, gitmem.

  • iwasbornonamountainside  (22.08.17 17:26:44)
giderim.
tanıdığım bir insanla tatile gittiğimde kendimi kısıtlanmış hissediyorum.
tanımadığım bir grupla dilediğimi yapabilirim.
  • cliquot  (22.08.17 17:32:06)
gidilebilir, 9-10 aydır konuşuluyorsa hele bence gidilir. çünkü internetten tanışıp ertesi gün festivale, bir hafta sonra da 3-4 günlük tatile gitmişliğim var. ama yine de dikkatli ol, kötü şeyler de gelebiliyor insanın başına. onu da yaşamış biri olarak söylüyorum :)

  • degika  (22.08.17 17:49:03)