Kimsenin hatırlamadığı eski Türk dizisi

Var olduğundan emin olduğum fakat kimsenin hatırlamadığı bir dizi var. 2000'lerin başında yayınlandı büyük ihtimalle. Fakat tutmadığı için yayından kaldırıldı diye hatırlıyorum. Yayından kalkmasa bile çok ilgi gören bir dizi değildi. Hikaye şu ana hatlarıyla, zengin bir adam var, eşini bir hayat kadınıyla aldatıyor aids kapıyor, boşanma noktasına geliyorlar. Adam aids olduğu için çok utanıyor, saygınlığını yitirmekten korkuyor. Bir tane kızları var, psikolojik sorunları var kızın devamlı olarak terapiste gidiyor. Gerisini hatırlamıyorum. Dandik bir diziydi işte ama taa yıllar önce kafama takıldı. Adını hatırlamıyorum. Popüler olmadığı için de bulamıyorum ne yaptıysam. Şunu hatırlayan biri çıksın ya da ne bileyim televizyoncu falan tanıdığı olan biri sorsun deliricem lan dizi yüzünden resmen. Şunun adını hatırlayayım yeter.

hatırlaması ve bulması gerçekten zor ama;

sibel ve kalbimi kıra kıra dizileri olabilir mi acaba? belki oyunculardan çıkarırsın..
  • redeath  (21.08.17 08:28:16)
hiç bir diziyi anımsatmadı vallahi, o dönemki dizilerin de çoğunu izlemişimdir.

  • gazozailacatmauzmani  (21.08.17 13:12:53)
bakacağım dediğiniz dizilere. Teşekkürler.

  • evandro roncatto  (21.08.17 14:22:35)
Diziyi sanırım buldum. Fakat yanlış hatırladığım bir şeyler varmış ya da hatırladığım kısımlar ilerideki bölümlerden. Seni Yaşatacağım adlı dizinin ilk bölümünü izledim. Psikolojisi bozuk kızı görünce hatırladım o dizi olduğunu. Fakat sadece ilk bölümü yüklü olduğu için hatırladığım detayları bulamadım.

  • evandro roncatto  (21.08.17 18:52:00)