Pegasus-bilet erteleme.

Merhaba. Yakında yurtdışına uçacağım. Aldığım bileti 2-3 gün öne çekebilir miyim herhangi bir ğcret ödemeden? Daha önce yapan var mı?

Teşekkürler!

Eko paketse illa ceza ödemen gerek. Ama avantaj paket bilmemne aldıysan var esneklik

  • sydney  (20.08.17 20:33:39)
Eki paket hocam. Var mı bir fikriniz bu tutara dair?

  • umutlarivarolankisi  (20.08.17 21:29:10)
Güncel

  • umutlarivarolankisi  (20.08.17 22:00:04)
Eğer yeni alacağın bilet eskisinden ucuzsa 30-40 tl bişe ödüyorsun. Diğer türlüyse direkt bilet parası sanırım :/ oralar karışık anımsayamadım

  • sydney  (21.08.17 00:11:20)
pegasusun sitesine gir ordan PNR no ve soyisim ile biletine ulaş orda karşına seçenekler çıkacak, iptal, değişiklik, açığa alma vs.. orda görürsün ne kadar fark ödeyeceğini ya da ödemeyeceğini...

  • benim de soyleyeceklerim var  (21.08.17 00:51:27)
@benim de söyleyeceklerim var
Sorun da bu zaten hocam. Oraya geçebilmek için bagaj hakkı iade edilecek onaylıyor musunuz diyor. İlk defa yapacağım için korktum iptal dedim. Yapan arkadaşlara bundan dolayı soruyorum...

  • umutlarivarolankisi  (23.08.17 21:27:17)
e bagaj hakkını iade etsin zaten, bunda sıkıntı nedir? bagaj için ödediğin ücreti sana geri verecek asıl bilet ücretinden de kesinti yapacak. ücretsiz zaten mümkün olmayacak muhtemelen. en son kısımda da ne kadar ücret ödeyerek bileti değiştirebileceğini gösterecek. sen daha sonra biletini değiştirdiğinde bagaj hakkı da satın alacaksın yeniden.

  • benim de soyleyeceklerim var  (23.08.17 23:24:12)