10 milyon liraya araba(lar) alacak olsak

10 milyon lira bütçe ile günlük kullanım için araba(lar) alacak olsanız hangilerini alırsınız ? (bunlar hep uyku düzeni bozukluğundan)

Camdan dışarı bakarken aklıma geldi, açtım sahibinden de bakınmaya başladım, hesapladım filan(euro-tl dönüştürücüsüyle) ve sizler paylaşmak istemeseniz bile ben kendi tercihlerimi şuraya yazayım istedim; ileride lazım olduğunda geriye dönüp bakabileyim diye.

1- Rolls-royce wraith siyah ya da siyah bordo'lu çift renk
2- Lamborghini Aventador Siyah
3- Lamborghini Aventador Kırmızı-bordo
4- Kalabalıkla kullanmak için; bentley mulsanne
5- Jip de bulunsun diye Mercedes Benz G350

Ve farkettim ki, 10 milyon öyle çok bi' para da değilmiş.

sadece ford mustang alırdım
edit:1967 model olanından ccpublic.blob.core.windows.net

  • basond  (20.08.17 12:11:20 ~ 12:12:22)
Range Rover Autobiography
Bentley Continental GT
911 Turbo S
GTR Nismo
Lexus LFA
edit: 10 milyon çok para aslında ama türkiyede araçlardan alınan astronomik vergiler sağolsun, bu araçları almak için harcadığın 10 milyonun 6-7 milyonu devlete vergi diye gidiyor. mesela abd'de bu araçlardan ikişer tane alırsın bu parayla.
  • battal gemalmaz  (20.08.17 12:16:57 ~ 12:24:37)
o paraya sadece bir tane bugatti veyron alabilirim malesef :(

  • ada meltemi  (20.08.17 13:34:58)
C 180 AMG 7G-Tronic
çok güzel araba ama herhalde ben de focus, astra gibi bir şey alırdım.

  • Batuhanolabilir  (20.08.17 13:36:30 ~ 13:54:03)
10$ çok para.

1-Toyota Supra
2-Nissan Skyline GTR R34

Bu ikisini alırdım ama Türkiyede sürmek pek mümkün olmazdı heralde. Zaten 2. aya çaldırırdım.
  • freetakilir  (20.08.17 15:45:45)