Klozetleri nasıl bırakıyorsunuz

Merhaba,

Sorum evlerdeki veya birkaç kişinin çalıştığı işyerleri için değil.
Çok fazla kadın ve erkeğin ortak kullandığı klozetlerin resimdeki gibi 2 kapağını nasıl bırakıyorsunuz?
cdnd.koctas.com.tr

"Alt kapak kapalı, üst açık" şeklinde cevaplar ve nedeniyle, bir de cinsiyetiniz.

Teşekkürler

İşediysem dokunmuyorum. nasıl bulduysam oyle.
Yoksa alt kapak kapalı, üst açık
E
  • twelfth  (18.08.17 14:31:30 ~ 14:31:58)
hepsi kapalı erkek

pardon, benim verdiğim cevap sorulmayan kısım imiş. diğer yerlerde nasıl kullandıysam öyle bırakırım işim bittikten sonra tekrar temasa girmem. oturduysam resimdeki gibi, işimi ayakta gördüysem ikisi de açık. hala erkek.
  • nrmnm  (18.08.17 14:31:30 ~ 14:34:09)
Alt kapak kapalı, üst açık
KADIN

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (18.08.17 14:32:25)
nasıl bulduysam öyle. erkek.

  • sporty  (18.08.17 14:39:56 ~ 14:41:02)
Alt kapak kapalı üst kapak açık kullanmak durumunda olduğum için kullandıktan sonra olduğu gibi bırakıyorum.
İki kapağı da açık bırakanlardan nefret ediyorum ki bunlar genelde erkekler oluyor.
Cinsiyet, kadın.
  • bir nick var benden iceri  (18.08.17 14:43:07)
alt kapalı üst açık - kadın

  • lcha  (18.08.17 15:00:16)
alt kapalı üst açık bırakıyorum.

üst kapalı bırakılmış klozetlerden nefret ediyorum.

kapağa dokunmak istemiyorum. kapağı kaldırınca bokla püsürle, limonata rengiyle karşılaşmaktan ya da dönen naylonun bitmiş olduğunu görmekten hiç hazzetmiyorum. lütfen kapağı açık bırakın.
  • betsy  (18.08.17 15:04:07)
Nasıl bulduysam öyle, ellemem kesinlikle.

  • elikası  (18.08.17 15:28:21)
Kapagin ustune 10 kat kagit serip oyle oturuyorum. Bunu soyleyince insanlar sevmiyor ama Bati'da hicbir ulkede halk tuvaletini bizim kadar kotu kullanani gormedim. Bizden dogudakiler bizden de daha kirli kullaniyor o ayri. Bir Fasli bir Kazak is arkadasim vardi. Fasli, isedigi yere bir de oturuyordu. Fark etmemiz biraz garip oldu ama bunu anlamakta bile zorlandi. Hatta namaz falan da kiliyordu. Kazak kiz da tuvalete konulan tuvalat kagitlarini caliyordu.

  • Traveller  (18.08.17 16:38:44)
türkiyede çok fazla kadın ve erkeğin ortak kullandığı tuvalet mi var yahu?

evde-işte alt kapalı, üst açık bırakırım.
çişimi de oturarak yaptığım için özellikle evde alt kapağın kalktığı pek görülmemiştir zaten.
  • teritori  (18.08.17 17:09:08)
@teritori, staj yaptığım yerde, hele de staj döneminde 10 erkek 10 kadın gibi bir popülasyon vardı ve tek tuvalet vardı. Belki çok fazla yok Türkiye'de ortak ama olan yerler de var.

  • senolll  (18.08.17 17:48:14)