platonik aşka doğum günü hediyesi

Şimdi durumun benle alakası yok onu baştan söyleyeyim.

aynı kurumda çalışan erkek olan taraf kadına platonik aşık hemde feci şekilde 16 sı doğum günüymüş. şimdi erkeğimizin derdi ona hislerini belli edebileceği ama çokta çaktırmayacağı bir hediye arayışı içerisindeyiz ne alabiliriz fikir bekliyoruz. şimdiden çok teşekkürler.

Aynı gün doğduğumuz için burcumuz aynı belki zevklerimiz de aynıdır diyerek en çok alınmasını istediğim hediyeleri sıralıyorum :)
i.dr.com.tr
i.ytimg.com
Alışveriş sepetinde biriktirdiği kitaplardan biri de olabilir. O bulunamıyorsa Bir kitapçıdan hediye kartı alınabilir istediğini alabileceği <3

En kötü şuradan bir şeyler: www.ciceksepeti.com
  • mutekebbir  (15.08.17 11:23:58)
gitsin herkes gibi doğumgününü kutlasın kadının. opusurken de gözlerini ayırmadan ve gülümseyerek hediye alamadım ama bir kahve ısmarlayabilirim bugün sana desin. kadının tepkisine göre tamam ya da devam. ilgisine karşılık alamazsa tamamen kafasından çıkarsın. kesinlikle hediye almasın.

  • twelfth  (15.08.17 11:38:35 ~ 11:38:46)
Twelfth+1

Hediye almasın. "Bugün kahve ısmarlayayım" derse "ayol bugün dogumgünüm, işim gücüm var" diyebilir kadın. Bir gün/bir ara desin. Sonra da bakalım kadın "noldu bizim kahve" diye takibini yapıyor mu?
  • sopiro  (15.08.17 11:54:33)
Kıza doğum gününde bir şeyler söyleyip aklını karıştırarak kızın gününü b*k etmesin. Hediye alınca bir yakınlık olur, ondan sonra ilerleyen günlerde söylesin. Şık bir kolye alabilir.

  • dissendium  (15.08.17 12:07:56)
Kafa karıştıran bir hediye olsun istiyorsa içinde biraz el emeği biraz da kadın ile ilgili özel bir şey olmalı. Örnek veriyorum kadının defter koleksiyonu vardır mesela er kişisi bunu bildiği için özel tasarım bir defter hediye edebilir. Ya da aralarında geçen bir diyalogtan yola çıkarak bir hediye hazırlanırsa kadın "bunu nasıl da hatırlamış" tarzı düşüncelere girer.

  • ofelia  (15.08.17 12:09:13)
ben de twelfth +1 diyorum. hem doğum gününü kutlamış hem de şansı var mı diye yoklamış olur.

platonik aşka hislerini hediyeyle belli etmek çok kötü bir fikir. üstelik iş yeri olduğu için takı, tasarım objeler, pahalı hediyeler, çiçek gibi sadece yakınlarından bekleyeceği hediyeleri almak uygunsuz olur. iş yerinde böyle hediyeler ancak topluca alınır. hiç öyle şeylere girişmesin, bir ara kahveye davet etsin yeter.
  • lily briscoe  (15.08.17 13:18:55)
Twelfth haklı diyorum.

  • mutlusismankedi2015  (15.08.17 13:51:17)