Diş teli taktırmak

arkadaşlar, bu işin maliyeti nedir kaça patlar nasıl olur, tanıdığınız tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?

nelere dikkat etmeli, hangi malzeme kullanılmalı vs.görüşlere açığım.

bakırköy-bahçelievler civarındayım.

teşekkürler.

bildiğin metal tel var bende
bunun şeffafı, dişe dıştan değil içten yapıştırılanı filan var ama görsellik ölümcül derecede önemli değilse çok tavsiye etmiyorlar -daha narin malzemeler, süre uzuyor, bakım zorlaşıyor.
genelde doktor 1 yıl derse 1.5 yıl 1.5 derse 2 yıl sürüyor zaten :)
ankara için geçen sene fiyatı 4 bin liraydı (orta karar fiyat, çok lüks yerler var 7-8 bin diyen) bu yıl 4.5 oldu galiba, istanbul genelde bir tık daha pahalı oluyor, doktor bilmiyorum.
  • niye ama  (14.08.17 21:01:54)
özel çapa ortodonti'de koray aydın'ı tavsiye ederim. ben+ 4 arkadaşım burada tedavi oldu

  • tavish11  (14.08.17 21:21:24)
Bende özel çapa ortodonti'de tedavi oldum . 1 sene taktım ben 4000 tl tutmuştu . @tavish11 Koray Aydın demiş ama Koray Eryılmaz olması lazım :D Çok iyi bir doktor tavsiye ederim .

  • lady andromeda  (14.08.17 21:23:20)
Fiyatlar kişiden kişiye çok değişir. Tel takılmadan önce yapılması gereken şeyler var ise (çekim, dolgu gibi) fiyat artar. Tek damak çift damak da fiyatı etkiler. Bir kaç yere fiyat sormakta fayda var. Çoğu özel kliniğin ilk muayenesi ücretsizdir. Ben izmirde bir yerden 4500 lira bir yerden 3000 lira fiyat aldım. 13 eylülde ise sökülecek tellerim :):)

Metal olanlar ve porselen olanlar var. Metaller daha uygun fiyatlı ancak görünüyor. Porselen olanlar ile metaller arasında tek damak için 1000 tl fark vardı. Avantajı çok fark edilmiyor olması.
  • ofelia  (14.08.17 21:42:52)
evet koray eryyılmaz olacak.

  • tavish11  (14.08.17 21:59:25)