Hangi süper yetenek?

15 dakikalık görünmezlik - haftada 1 kullanılabilir

10 dakikalık 20 insan gücü - 3 günde 1 kullanılabilir

5 dakikalık yarı ses hızında hareket - 3 günde 1 kullanılabilir

çıplak gözle görülebilen yere ışınlanma - ayda 1 kullanılabilir

5 dakikalığına duvarlardan geçebilme - haftada 1 kullanılabilir

kullanılmayan yetenek diğer döneme devretmez. o gün içinde kullandın kullandın...

görünmezlik rocks !

  • qazaqwsx  (12.08.17 23:17:17)
1 ve 5 saçma bence. 4'ü sevmedim, bekleme süresi çok, 2 ve 3'ü alıyorum.

  • harvey  (12.08.17 23:21:43)
Işınlanma en iyisi ama cooldown çok fazla. güncelleme ile kısalırsa ışınlanma.. hee yok güncelemme gelmezse 15 dakikalık görünmezlik iyidir.

  • eazy  (12.08.17 23:39:53)
20 insan gücü , bi kere kullansam yeter , namım 100 sene sürer .
Olimpiyatlara neyim katılırım ,
Olmazsa Adam döverirm .
  • dunyatuhaf  (12.08.17 23:44:32)
duvarlardan geçebilme

  • neseranni  (12.08.17 23:46:09)
15 dakikalık görünmezlik haftada 1 :)

  • regardless of what they say  (13.08.17 00:09:42)
Ben görünmezliği seçiyorum çünkü hayalim ne işime yarayacaksa artık :)
Eşim 20 insan gücünü seçip boks maçlarına katılacakmış :)

  • esmeralda  (13.08.17 00:10:03)
ışınlanma güzel de dedikleri gibi cooldownu fazla range'i az o yüzden pas.

ama ulaşım sorunumu ille de çözücem. o yüzden 5 dakikalık yarı ses hızında hareket diyorum. görünmezlik de kulağa güzel geliyor ama 15 dk bana yetmez. onu beklerken o 1 hafta da geçmez iş alırım başıma durduk yere.
  • ravenclaw  (13.08.17 00:16:06)
görünmezlik

  • basond  (13.08.17 00:29:02)
garavel ustam, şarj süreleri çok kısa ama. ileride güncelleme gelir de bataryalar daha çabuk dolar umarım.

en uzun süreni 15 dakika ve en kısa sürede tekrar kullanılabileni, üç günde bir.

10 dakikalık 20 insan gücü sıkıntı. kavgaya girdin, 11. dakikada bitersin. hadi 10 dakikada bitirdin işi, üç gün ortalarda görünmeyeceksin.

sesin yarı hızında hareketin süresi çok kısa. basıp paris'e gittin diyelim (gidebilir misin bilmiyorum o kadar süre ve hızda), geri trenle falan dönersin.

ışınlanma derdim, "gözle görülebilen yere" şartı olmasaydı.

duvadan geçmenin süresi de çok kısa. bir de görünmezlik olmadan çok sakat.

o yüzden görünmezlik diyorum!

alışkınız zaten mobil operatörlerden "devretmez" olayına. ya ben lan neyse :)
  • runagain  (13.08.17 00:38:25)
ışınlanma

  • acckr  (13.08.17 00:39:23)
ışınlanma için bari kilometre sınırı falan olsaydı. evden metrobüse metrobüsten eve ışınlanırdım ne güzel azar azar yetirirdim bi ay.

  • klar  (13.08.17 02:15:03)
10 dakikalık 20 insan gücü - 3 günde 1 kullanılabilir

3 günde bir çomarlara dayak atardım
  • neil manke  (13.08.17 03:55:10)
Niye dakikalık ya öyle süper güç mü olur vodafone pakedi gibi

  • Batuhanolabilir  (13.08.17 06:23:35)