ekonomik sıkıntıda telefon almam lazım, bi yardım lütfen

evet elimizde bulunan LG g3'e su girdi ve anakart batarya ne varsa gitti. servis 700lira diyor. telefon zaten 1000 lira. ayrıca yurt dışı telefonuymuş yeni imei atacağız falan diyor adam. kafam almadı, o telefonu iptal ettim.

bu aksilik tam da ekonomik olarak dipte olduğum bi noktada oldu. bu sebeple yeni telefon arayışım var. 80-1100 tl bandında f/p telefonu olabilecek ne alınabilir?

huawei p9 lite için olumlu entryler var. siz ne dersiniz?

not: vodafone faturaya ekleme huawei p9 lite önerdi. 1500 lira civarında bize gelecek. o telefon zaten 1200 lira civarında nasıl iş yapıyorlar bilemedim?

düzeltme editi: 2. el düşünmüyorum dostlar onu belirtmemek benim hatam. bylock falan çıkar uğraşmayalım şimdi

faturaya ekleme olayı çok kazık. ikinci ele yönelmenizi tavsiye ediyorum. ekonomik düzlüğe çıkınca güzel bir telefon alırsınız. işinizi görür mü bilmem ama 400-700 bandında iphone 4s, iphone 5 alırsanız 50-100 lira zararla 3-5 ay sonra satarsınız. illa sıfır alayım diyorsanız da lenovo k6 note öneririm. k5 almıştım 1 sene olacak. hiç problem yaşamadım şimdiye kadar.

  • golgi aygıtı  (12.08.17 16:37:16)
Oncelikle lg g3 icin konusayim.

  • ismira007  (12.08.17 16:50:10)
O telefonun suan en pahalisi 600 lira falan. Hele imei atcaz falan demis tamirci. O adam kimse selam dahi verme. Tamirle imei gitmez. Hatta yazilimsal durumlarda bile imei gitmez...
Telefon tavsiyesine gelince sifir istiyorsan generalmobile olabilir. Ikinci elde note 4 alinabilir.

  • ismira007  (12.08.17 16:52:04)
Bir telefon önerisine de yine yeniden Lenovo vibe p1 yazmaya geldim. Pişman olmazsınız.

  • leontocephaline  (12.08.17 16:55:31)
Diğer modellerle kıyasını yapamam ama kullandığım kadarıyla Lenovo Moto G4 Plus'ı tavsiye edebilirim.

  • olanlaolunmaz  (12.08.17 16:56:54)
2. el düşünmüyorum dostlar onu belirtmemek benim hatam. bylock falan çıkar uğraşmayalım şimdi

  • demirr  (12.08.17 16:59:49)
LGG4 beat

  • hebanon  (12.08.17 23:52:57)