çalışmayana vize vermezler dimi?

askerden yeni geldim iki aydır çalışmıyorum, schengen alabilme ihtimalim yok denecek kadar az dimi? daha önceden bir adet vizem vardı ama faydası olmaz sanıyorum.

Ne zaman vize danışmanlıklarının önünden geçsem hep sigorta geçmişi dökümanı muhabbeti oluyor. Adamlar senin çalışma hayatının hizmet süresini görmek istiyor, haklılar.

  • faraton  (09.08.17 23:13:08)
birinin size sponsor olmasi durumunu da arastirin. bizzat sahit olmadim ama sabit gelirli bi isi olmadigindan annesinin sponsorluguyla vize alan birini duydum.

  • pide  (09.08.17 23:16:48)
vermezler, kesin bilgi.

  • nacarkizi  (09.08.17 23:23:08)
ben 2 senelik schengen aldım işsizken daha birkaç ay önce ancak daha önce yurtdısında otururum vardı. imkansız değil ama red yemeniz olası.

  • monicapp  (09.08.17 23:30:14)
Bir arkadasimin hesabinda babadan kalma 1 milyon kadar para var ama vize alamadi

  • Traveller  (10.08.17 00:08:06)
hayatımda hiç çalışmadım ama hiç vize reddi yemedim. sponsor olarak annemi gösterdim hep bir de tapu ve bankada para.

  • sta  (10.08.17 00:22:30)
gidiceğin yere göre değişir..ama zor .

  • jamswety  (10.08.17 00:38:08)
zor mor değil kardeşim herkes kicindan sallamis. alan bir sürü insan var.

avrupa'da sokaklarda öyle gocmen tipler dolaşıyor ki bunları alan avrupa çok da saapmazken kalkıp buradaki tiplerin bu vize alma işini bu kadar imkansız biseymis gibi görmesi inanılır gibi değil.
  • mayeskuel  (10.08.17 09:47:07)
bende diyorum nerelerde bu tolga?
valla evet hayır şeklinde net birşey de dersen hayır vize alamazsın derim.
ihtimal ver dersen %5 ila %95 şeklinde bölüştürürüm.
  • basond  (10.08.17 18:51:07)