13 inch bilgisayar icin canta?

selam,

13 inch bilgisayarim var. evdeki cantalarim hep kocaman sirt cantalari. az once disari cikayim dedim, cantanin icinde kayboldu alet :(

nasil bir sirt cantasi alsam mi bunun icin? kendisini ve bir adet mouse'u koysam yeterli. cuzdan gunes gozlugu de girerse cok sukela olur :D

En küçük çantayı soruyorsanız, yani laptop çantası olması önemli değlse ben 13lük laptopımı Decathlon'daki almazsanız dövdükleri çantada taşıyorum. Muhtemelen google'a "decathlonda almayanı dövdükleri çanta" falan deseniz bile ne kastettiğimi anlarsanız.

  • sopiro  (07.08.17 22:28:30)
14 inch laptopum ve ivir zivirim icin bunu kullaniyorum: www.hepsiburada.com

on numara bes yildiz, fiyati da cok iyi. cok saglam paddingleri
  • no christ requires  (07.08.17 22:32:26)
ben de şundan kullanıyorum: www.hepsiburada.com

16'' yazıyor ama 16 ucu ucuna sığıyor. bende de 13'' bilgisayar var. tam ona göre sanki.

edit: benim verdiğim link büyük çantaymış. atom karıncanın torununun verdiğinin aynısı var bende. siyahından.
  • himmet dayi  (07.08.17 22:38:50 ~ 23:54:37)
www.dr.com.tr

Ben de bunu kullanıyorum, 13 inç ultrabook için güzel, gözleri falan fonksiyonel baya bence. Tablet gözü falan da var.
  • atom karincanin torunu  (07.08.17 22:52:02)