Hangisinde çalışayım, Starbucks mı d&r mi?

Calisma kosullari ve maaşları hemen hemen aynı. Sizce hangisinde amele olmalıyım?

D r

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.08.17 15:32:29)
starbak. baristalık iyi meslek, ilerde farklı bir mekanda da değerlendirilebilirsin.

  • zgrydn  (03.08.17 15:33:20)
Ben sturbucks cuyum

  • balpolen  (03.08.17 15:33:30)
starbucks. baristalık ayrı bir kültür. buradan başlarsın işte negzel

  • füt  (03.08.17 15:35:37)
Dr. Starbuck amerikan dr Türk.

  • yaren  (03.08.17 15:36:31)
amelelik dediğine göre kariyer olarak baristalıktan devam etmek gibi gibi bi hedefin yok. ben de d&r diyorum o zaman.

  • elorelia  (03.08.17 15:40:12)
Dinlenmene en çok hangisi müsaade ediyorsa o olsun ya da en çok hangisinde dinlenme fırsatı bulabileceksen o olsun. Kendini ne kadar az paralarsan iyidir.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (03.08.17 15:43:37)
Kesinlikle Starbucks. Barista olmak apayrı bir şey. Belki mutfağı sevdiğim için öyle diyorum. Nasıl yapıldığını öğrenip kendi evimde de uygulardım arkadaşlara fln. Starbuksta çalışan arkadaşlarım vardı. Hepside farklı firmalara geçti daha sonra. Bence baristalık daha güzel.

  • allen  (03.08.17 15:44:27 ~ 15:45:17)
starbucks a gelenlerin egolarını tatmin etmekle kendini çürüteceğine d&r tabii ki.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (03.08.17 15:44:29)
starbucks,kahve kültürün olur.bir şeyi iyi biliyor olursun.d&r sıradan tezgahtarlık.

  • since1907  (03.08.17 15:50:04)
o zman dr'ye çevap veriyorum arkadaşlar, ikisiyle de gittim görüşmeye ikisi de olunça böyle arada kalmıştım. herkese teşekkür :D

  • renksizbukalemun  (03.08.17 16:46:18)
dr. arada bir iki sayfa karıştırırsın daha ne.

  • mungojerry  (03.08.17 17:06:20)
starbucks'ta calisacaksaniz soyle bir ikilem var, ordaki baristalar icin. avm starbuckslari yogun olur, ama genelde tuvalet olmaz bu starbuckslarda, tuvalet temizlemek zorunda olmazsiniz.

caddelerde bulunan starbuckslar yogun olur, ama avmler kadar yogun olmaz, cogunda tuvalet vardir ve tuvalet temizlersiniz.

ben tuvalet temizlemem gibi bir dusunceye sahipseniz bunu goz onunde bulundurun.
  • bollocks44  (03.08.17 17:31:31 ~ 17:31:52)
D r tabii ki. ne baristalığı allasen ya, starbucksta barista mı olunur.

günde 300 tane şımarık tipin gevrek gevrek konuşmasını (arada istisnalar var tabi) çekmek istemiyorsan d r kesinlikle.
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (03.08.17 18:25:03)
ahahaha ellaaam kapitalizm nelere kadir yaaa, barista olursun kanki starbaks iyidir diyor adamlar sfjsfksl. kahvehanedeki çaycılara da çayista, çay operatörü, bölge dağıtım sorumlusu falan diyelim oldu olacak aq. nasıl da bayılıyonuz hayatta kalma mücadelenizi çok güzel bi şeymiş gibi parlatıp satmaya ya. biri de demiş d&r türk o yüzden d&r ahahaha sorsan kullandığı 100 üründen 99'u türk değildir halbuki, türk olunca ne oluyosa. neyse.

ben olsam d&r'ı tercih ederim. ortam daha sakin ve nezih olur gibime geliyo. kişisel olarak da kahve satmaktan daha ilginç benim için kitabın, oyunun, dvd'nin olduğu yerde bulunmak. daha az sıkılırdım diye düşünüyorum.
  • der meister  (03.08.17 18:39:49)
İyice soğudum starbuckstan :)

  • renksizbukalemun  (03.08.17 19:34:16)