İnternetten Parfüm Alanlar?

Fiyat farkı büyük gibi duruyor ama mesela trendyol ya da diğer sitelere bakıyorum 650 den 350 ye düştü diyor ykm ye bakıyorum aslında parfüm 450 lira.
Yani internette olması gereken fiyatı bihayli yükseltiyorlar neyse sorum şu;
Hangi siteden daha uyguna alıyorsunuz parfümü. Daha az para verip rezillik çekmek istemiyorum arada öyle yazıldığı gibi büyük farklar da olmadığı için orijinal olabilme ihtimali yüksek geliyor.
Yine de tarihi geçmiş çıkabilir bundan korkuyorum.

Problemsiz alışveriş yapanlar nereden alıyorlar?

o risklere hiç girmeden dolum alıyorum ben. 50'liği 15 lira falan. kafam rahat.

  • diffarentiationation  (02.08.17 21:28:43)
Onlar çok ağır geliyor bana bu yüzden almak istemiyorum. Eğer aynı ürünse neden gereksiz yere fazla para vereyim ki diye düşünüyorum ama aynısı mı işte bunu bilemiyorum :)

  • Dağcı  (02.08.17 21:32:37)
trendyoldan aliyorum, orda calisan arkadaslarim da ordan aliyor :) guvenilir yer.

  • fakyoras  (02.08.17 22:15:01)
Ben N11'den aldım 1 ay önce (Burberry Touch), oldukça iyi fiyatı vardı, bir de benim kuponlarım vardı, fantastik uygun bir fiyata aldım sonuç olarak. Gelen ürün de orijinaldi, kullanıyorum, pek memnunum.

  • fengari  (03.08.17 14:20:37)
Ben batmadan önce Markafoni'den yüklü bir parfüm alışverişi yapmıştım hepsi de orijinaldi.

Batch kodundan sorguladığımda bir tanesi haricinde hepsi bir senelik bile değildi.
  • chicha  (03.08.17 14:26:05)