Rüyadaki hazzın gerçek hayattakinden çok fazla olması? (18+)

Rüyanızda eşinizle, sevgilinizle vs. seviştiğinizi gördüğünüzde (yani normalde de seks yaptığınız biri ile) rüyadaki haz oranınız nasıl?

Son 3-4 aydır rüyamda hazdan aklımı falan kaçıracağım şekilde seks rüyaları, orgazmlar, mastürbasyonlar görüyorum.

Uyandığımda, akıl sır ermez ve asla yakalanamayacak o hazzın etkisini hissediyorum sadece bir kaç saniye, sonra gidiyor. Gerçek hayatta öyle bir zevk ya da haz yok hayatımda. Olamaz da zaten, böyle bir seviye yok çünkü gerçek hayatta. Böyle bir seviye olsa savaş diye bir şey olmazdı dünyada öyle düşün. :)

Bakın zevkten aklı kaçırmaktan filan bahsediyorum, erimek akmak, hazzın kendisi olmak filan. Öyle sıradan klasik cinsellik rüyası değil.

Yetmezmiş gibi bi de öyle bir orgazmla sonlanıyor rüyalar, onu filan hiç anlatamam artık o kadar yüksek. Hiçbir uyarıcı ya da uyuşturucu ya da sutra ile ulaşılabilecek bir kafa değil bu.

Sadece rüya.

Noluyor ki yani şimdi son 3-4 aydır?

Edit: Kadınım, evliyim, düzenli cinsel hayatım var.

bilinçaltın bunu istiyor ?

  • rastocasdelay  (31.07.17 18:06:31)
Uzun süredir mastürbasyon yapmıyorsan normal.

Edit: Düzenli bir cinsel hayata sahip olman, yüzde yüz tatmin olduğun anlamına gelmez. Ayrıca, düzenli seks hayatı olan insanlar da mastürbasyon yapabilir. Yasak olan her zaman heyecanlıdır. Rüyanda farklı kişilerle seks yapıyorsan hissettiğin şey "aldatmak hazzı" da olabilir.
  • dissendium  (31.07.17 18:08:47 ~ 18:17:37)
birisi fazla 31 çekiyorsun birisi uzun zamandır çekmiyorsun demiş. her kafadan bi sesi. rüyalar böyledir koçum.

rüyadaki aşık olmak gerçek hayattaki aşık olmak da aynı değil. rüyanın olayı bu.ş
  • tbmm  (31.07.17 18:10:53)
ya rüyalar çok garip değil mi. işimize gelenleri bilinçaltımızla ilişkilendirip işimize gelmeyenleri "nalakası var ya?" diye öteye kovuyoruz. bu fiziksel bişey mi zihinsel bişey mi şimdi senin yaşadığın ben de merak ettim. çok ilginç.

yoksa "anca rüyanda görürsün!" dedikleri bu mu?
  • baharat  (31.07.17 18:14:08)
Ben bir kez rüyamda orgazm oldum ve o şiddetle uyandım, gerçekten hayatımda aldığım en büyük haz çarpı bin falandı.
Keşke bir kez daha yaşayabilsem :(
Ben de kadınım bu arada.
Sebebini bilemiyorum, ama birden fazla kez tecrübe edebildiğiniz için şanslısınız.
  • bir nick var benden iceri  (31.07.17 18:16:28)
Bunu erkekler de kadinlar da yogun olarak yasiyor ve evet gerceginden cok daha tarifsiz bir haz veriyor. Bence nedenini nasilini dusunmek yerine tadini cikarmalisin.kesin omarak soyleyebilecegim tek sey bu kesinlikle guclu libidonla ve fantezi dunyanin gercek hayatinda yasadiklarindan daha derin ve daha edepsiz ve ucsuz bucaksiz olmasiyla ilgili.masturbasyon veya iliski sıklıgınla ilgisi oldugunu sanmiyorum.ben kadin degilim ama bu uykuda yasanan hazzi cok isteyip gunduzden kendimi kurup gecesinde bunu yasadigim oldu.o yuzden hep sunu savunurum.asil seks beyinde yasaniyor.

  • a r a m i s  (31.07.17 18:22:19)
Ben öyle arzular şelale rüyası görmüyorum. Ama rüyada böyle senin gibi öyle tahrik edici görüyorlarmış

Nadirsiniz yani
  • MaNOfTheYear  (31.07.17 18:35:27)
Uyurken oyle bir seviyeye ulasabiliyorsaniz gercek hayatta da o potansiyel var demektir. Gercekte ulaşmak isteyip elde edemediginiz hazzi ruya araciligiyla yasiyor olabilirsiniz.

Ruya/gerçek haz orani: ruyada daha sık, gercekte daha yuksek.
  • passive aggressive  (31.07.17 19:03:10)
Bununla ilgili bir rüya ve nörolojili bir kitapta şöyle diyordu. Uyuyunca bücut rahatlıyor ve REM uykusu sırasında vücuda kan dağıtılıyor. Haliyle genital kısımlara da kan gidiyor ve uyarılıyorsun. Çeşitli nedenlerle seksli rüya görülür (ki bu sevişme isteği ile orantılı olmak zorunda değil), ve tam o sırada yeterince vücut gevşemişse orgazm da olur. Orgazmın aşırı şiddetli olma nedeni, vücudun aşırı rahatlaması. Kah eşinizle birlikteyken kah günlük hayatta stresten dolayı kasılıyorsanız, bir süredir stresli ve düşünceliyseniz vücut kendi kendini özgür ve rahat bırakınca, kan da dolunca olması normalmiş. Bu arada yaşadığınız, hissettiğiniz şey rüya değil, gerçekten yaşıyorsunuz. passive aggressive'in dediği doğru imiş.

Edit: Benzer bir iki şey buldum.
www.quora.com
vaginapagina.livejournal.com

Sevişme rüyası gördüm ama sonu gelmedi bende. Millette varmış ama
  • aychovsky  (31.07.17 20:18:12 ~ 20:28:48)
çok nadir bana da olur bu, orgazm olmaz da uyandığımda serseme dönmüş olurum vay bee o neydi diye. ama benimki mesela şöyle oluyor, her şey süper ideal oluyor "rüyamda" çok fazla zevk alıyorum neredeyse hiç almadığım kadar ve rüya gibi bir sevişme oluyor falan, psikolojik yönü baya baskın oluyor yani olayın uyandığımda beynim "zevk zevk zevk" diye kendine gelememiş oluyor.

erkeğim ama ben ve düzenli cinsel hayatım yok.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.07.17 20:22:59 ~ 20:43:13)
Bana da oluyor bu ve orgazmın şiddetiyle uyanıyorum. Aslında kadınlarda pek duymadığım için acaba benim mi başıma geliyor sadece diye düşünüyordum :)Kimse bahsetmiyormuş demek ki. Her zaman olmasa da gerçek hayatta da rüyadaki kadar şiddetli orgazmlar yaşadım. Passive aggressive'in söylediği doğru bence.

  • blueprints and cigarettes  (31.07.17 21:30:18)
Düzenli cinsel hayatında kafandakileri tatmin edemiyorsun muhtemelen.

  • arnold schwarzeneger  (01.08.17 09:25:05)
bir gay olarak en iyi cinsel deneyimlerimi rüyamda yaşamışımdır hem de istediğim kişilerle bazen de hiç tanımadıklarımla.

  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (02.08.17 01:33:05)
üç harfliler şey yapıyor olmasın.

  • secrex  (02.08.17 01:35:06)