Araba camına film taktırmanın cezası var mı?

Son güncellemere göre en son ne oldu bu olay?

geçen sene vardı

  • eksimeksi  (29.07.17 07:58:00)
on cam haric cezasi yok .

  • fakyoras  (29.07.17 08:42:45)
artık onaylı kuruluşlardan yaptırılmayan filmlerin cezası var. izmir'de geçen hafta canına okumuşlar milletin.

Uygunluk belgesinin olması gerekiyor, kontrollerde gösterilmezse ceza yazıyorlar.
  • kimlanbu  (29.07.17 10:23:15)
Ek olarak henüz onaylı kuruluş yok

  • goodman  (29.07.17 10:40:49)
Ikı numaraya kadar serbest ön cam hariç.

  • hernezıkkımsa  (29.07.17 10:41:46)
Yine anlaşmazlık var cevaplarınızda belge alıyor muyuz nerden alıyoruz sonuç olarak?

  • Speed writer  (29.07.17 11:28:44)
Belgeyi sen almıyorsun. Aslinda su an hala yasak. Resmi gazetede yayinlanan yeni yonetmelige onayli olmak uzere on yanlara yuzde 70 arkalara yuzde 20 yi gecmeyecek sekilde takilabilecek. Ama bu onay meselesi cozulmedi bakanligin yetkiyi ne sekilde kimlere verecegi hala muamma.

  • goodman  (29.07.17 11:44:04)
ankara'da cadı avı başlattı valilik, şehrin her noktasından gece-gündüz demeden denetim yapılıyor.

onaylı cam filmi istiyorlar, onda da ön camlara film yapmıyorlar zaten. şimdi izmir'de de başlamışlar sıkıştırmaya diğer illeri bilemiyorum.
  • ada meltemi  (29.07.17 11:51:32)
Gecen arkadası polis çevirdi sadece ön camda olduğu için ceza yazdı yanlara birşey söylemedi.

  • hernezıkkımsa  (29.07.17 12:59:11)
@trollziya siyah camlı araçlar serbest sadece sonradan yapıştırmalar mı böyle uğraştırıcı?

  • Speed writer  (29.07.17 13:18:59)