Araba radyosunu çekip hikaye atanlar

Hakkından ne düşünüyorsunuz?

Ben çok ciddi bir sorun olduğunu düşünüyorum ama sorun ne olabilir bilmiyorum. Psikolog arkadaşlar söylesin. İşin kötü yanı her 5 hikayeden biri bu şekilde...

Bayılarak izlemiyorum, denk gelince bir sonraki hikayeye geçiyorum ama psikolojik vaka olarak da görmüyorum.

Instagram böyle bir yer, eskiden de "yömök poyloşoyorlor, oyop" diyorduk yani. Takip ettiğin kişiler senin kontrolünde, beş kişiden biri böyle paylaşım yapıyor ve rahatsız ediyorsa bırak takibi yani.
  • chicha  (28.07.17 12:24:24)
üç günde bir aynı soru soruluyor. valla biz radyoyu çekip atarken bu kadar kasmıyoruz aşdslşsdl chill out!

  • elorelia  (28.07.17 12:24:56)
hiç hikaye izlemiyorum
çözülüyor

  • superb  (28.07.17 12:27:54)
varoş..

  • eindaclub  (28.07.17 12:31:45)
o hikayelerden bulduğum bir sürü müzik var jamiryo. bence hiç biri şizofren değiller. gayet pıtış insanlar hatta bir çoğu.

  • Tears of Devil  (28.07.17 12:32:06)
radyoyu çekmek değil de, müzik dinlerken kısa videolar halinde snapchat'e atıyorum sevdiğim şarkıların sevdiğim kısımları denk geldikçe.

olaya daha çok müzik paylaşmak gibi bakıyordum, hiç böyle düşünmemiştim.

ortada psikologluk bir durum olduğunu da sanmıyorum ama.

edit: kafayı yemişsiniz lan.

edit: eazy + 1
  • rahip janick  (28.07.17 12:42:12 ~ 15:11:24)
bilinçaltında arabam var ve özgürlüğüm elimde, bi tık üstünde fazlasıyla boş bir adamım, kendi ayak izlerim yok ve millet ne yaparsa bende varım mesajı. fazlası değil. sözüm de meclisten dışarı, polemik çekemeyecek bir günümdeyim.

  • bruceandwayne  (28.07.17 12:47:24)
radyoyu çekenleri bilmiyorum ama arabada klip çekenler versiyonu var bunun bir de, ben izlerken utanıyorum.

  • sdmd  (28.07.17 13:27:09)
Otomobilde teypte mp3 çalmıyor ya da Bluetooth falan ile bağlayamıyor ve istediği şarkıyı istediği zaman dinleyemiyor fakir, o yüzden radyoda sevdiği şarkı çıkınca mutlu oluyor diye düşünüyorum abdhaabdh. Ciddi ciddi pis fakirler demedim ama kabul edelim kısmen doğru bu cümle.

Bırakınız yapsınlar, bırakınız eğlensinler. Başkalarını rahatsız etmediği sürece eğlenenlere karışmıyorum. Direkt sağ kenara basıp geçiyorum o tip hikayeleri.
  • nawar  (28.07.17 13:37:09)
Arabam var. Geziyorum. Egleniyorum. Mesaj bu. Ama bence normal ya.

  • brad pitt  (28.07.17 14:20:45)
kroluk olarak görüyorum. haftada 3 kez de bu şekilde paylaşımım bulunuyor. biraz kroyum. evet.

  • dieselsingle2  (28.07.17 14:34:11)
müzik dinlemeyi seviyorum ve o sıra Spotify üzerinden sevdiğim bir şarkı çıkınca araba radyosunu çekip atıyorum. Bazen dışarıda telefondan dinlerken sıradaki şarkı sevdiğim bir şey olunca ekranı çekip atıyorum. Ama arabanın önünde falan çekmem, dışarı çıktığımda bira bardağını çekmem, gece kuluplerinde etrafı çekmem. Benim olayım sevdiğim müziği paylaşmak.

  • eazy  (28.07.17 15:05:39)
Onlari yapanlardansa, onlarin bu yaptiklarini kafalarina takip bi de neden sonuc iliskisi kurmaya calisanlarin daha ciddi problemleri oldugunu dusunuyorum. Story falan bunlar icin var. rahat olun biraz sizi ilgilendirmez.

  • c1b2k3  (28.07.17 16:13:44)
Gençler resmen bana yaşlandığımı hissettirdiniz bu soruyla.
Başlığı anlamadım, soruyu okuyunca yine anlamadım, cevaplara geçince anca anlayabildim olayı.

Özdemir Asaf " herkesin bir hikayesi vardır ama herkesin bir şiiri yoktur" demiş, şimdi herkesin çok çok hikayesi var ve hala şiiri olmayan çok. Benim konuyla ilgili yorumum böyle.

Kişisel olarak ben "niye yapıyorlar ki" şeklinde yaklaşmıyorum bu tür şeylere, rahatsız oluyorsam tıpkı 3. sayfa haberlerini okumamam gibi sınırlarımın dışına çıkarıyorum, hoşlanıyorsam, bana bi şekilde hitap edebiliyorsa "kalsın" diyorum. Ara ara baktığım birkaç sosyal medya hesabım var, hepsinde yaklaşımım bu şekilde.
Adı üzerinde mecra medyanın sosyal olanı, her türden olacak, normal. Çoğunluğun tercihi popiler olanın gidişatını belirleyecek. Yemek gitti (tam gitmedi o da) araba radyosu gelmiş, bakalım o gidince yerine ne gelecek.

Geniş boyuttan bakınca da; sosyal medya patronlarının trend yaratma çabaları, gençliğin dinamikliği, eğitimdeki durumumuz, gelir durumumuz, aile terbiyesi... gidiyor. ekmeklik malzemeden pasta çıkmıyo olsa olsa lezzetsiz makarna çıkıyor.

Ondan daha elim daha acil çözülmesi gereken sorunlar var. mesela şu:
www.eksiduyuru.com
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (28.07.17 17:21:17)