Sıkıcı mısınız?

Merhaba sıkıcı biri misiniz? Kendinizi tek bir kelimeyle nasıl tanımlarsınız?

Evet.

Kendimi tek kelimeyle tanımlamam, haddim değil.
  • mete kudur  (24.07.17 21:21:15)
tek kelimeyle sıkıcı, iki kelimeyle drama queen...

  • rahip janick  (24.07.17 21:21:19)
moralim yerindeyse çok tatlıyım, uzun bir dönemdir işle ilgili sıkıntılarım o yüzden çok sıkıcıyım.

  • geçerkenugradım  (24.07.17 21:24:22)
ya sıkıcı mıyım bilmem de, bu aralar pek gelenim gidenim yok
beklerim..
eksisozluk.com
  • sameidiot  (24.07.17 21:24:35 ~ 21:25:32)
Evet.

(bkz: merdümgiriz)
  • Ufuk  (24.07.17 21:27:23)
Evet.

  • l arrache coeur  (24.07.17 21:28:15)
Sıkıcı değilim. Sıkılan taraftayım.

  • Lim5  (24.07.17 21:39:19)
kendimden sıkılıyorum ama başkaları sıkılmıyor benden bu beni ne yapar?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.07.17 21:41:29)
genelde öyle kafam rahat değilse sıkıcıyım. "sıkıcı ama iyi"

  • klar  (24.07.17 21:41:36)
can sıkıntısı açısından bakarsak hayır. öyle 2 kişi yan yana geldik sohbet etmedim, muhabbeti baltaladım, eğlenmek isteyene ket vurdum, ortama ayak uydurmadım, negatif enerji saçtım gibi davranışlarım yok; şu yaşıma kadar kimseden duymamışımdır "öff çok sıkıcısın" lafını.

uyuz edip can sıkmak konusunda ise bazen hey heylerim gelince olabiliyorum ama o da genelde benim canım sıkıldığında oluyor.
  • Bruce  (24.07.17 21:55:04 ~ 21:55:36)
ilk 2-3 saat hayır sonra sıkılırım, enerjim uzun vadeli değil ama varken de çok eğlenceliyimdir. tabii daha çok yanımdakine bağlı, ortamda güzel bir kız varsa ve henüz benim değilse sıkılma ihtimalim umudumu kesene kadar yok.

  • hayati cozemeyen adam  (24.07.17 21:58:03)
Soğukkanlı insanlarla soğukkanlı, samimi insanlarla samimi olduğum için yarı yarıya.

  • filipis  (24.07.17 22:03:36)
egoistçe bir yanıt olsun istemem ama hayır. en azından çevremdeki her insan ayrı ayrı olarak "seninle vakit geçirmeyi çok seviyorum." der. bir allah'ın kulunun da önceliği değilim, orası da ayrı mesele. tek kelime ile ifade edecek olursam da : yapayalnızım.

  • m e b  (24.07.17 22:13:15)
evet, bayağı sıkıcıyım. hiç unutmuyorum lisede bi' kız gece 4'te uyanıp buz hokeyi maçı izlememden çok etkilendiğini söylemişti. nasıl bir tırtlıksa artık, insanları etkilediğim şey bu kadar yani, gece maç izlemek.

  • der meister  (24.07.17 22:17:52)
Fazlasıyla.

  • mutekebbir  (24.07.17 22:21:05)
sıkıcı insanlarla benim de modum düşüyor, sıkıcılaşıyormuşum gibi hissediyorum. ama sevdiğim muhabbetinden hoşlandığım insanların yanında benim de neşem yerine geliyor, esprilere sohbetlere doyum olmuyor. çevremden çok etkileniyorum yani anlık.

  • nıç  (24.07.17 22:21:47)
Sıkıcıyım.
Aslında ondan da emin değilim. Tek bildiğim sıkılmamam. En son ne zaman canımın sıkıldığını hatırlamıyorum.
Tek kelime bulamadım ama çok kelime de bulamadım
  • aychovsky  (24.07.17 22:22:15 ~ 22:23:19)
Değilim. Aile icinde, arkadaslar arasında falan en neşeli genelde ben olurum. Sevdigim insanların modunu yükseltiyormuşum öyle diyorlar. Üşengeç degilim ,hareketli bir yapım var. Kendimden sıkılmıyorum. insanların da pek sıkıldığını sanmıyorum, genelde sevilirim. Ama bu yeni tanistigim insanlarin yaninda hemen ortaya cikmaz. Başta soğuk görünürüm hatta.

  • aquarium  (24.07.17 22:39:17)
sıkıyımdır
aynı zamanda bomboş bir insanım.

  • basond  (24.07.17 23:09:40)
evet

  • freebird5406_2  (24.07.17 23:12:39)
Cok degisken, bazen cok sikici olurum bazen de eglenceli. Sikilma konusunda da en son ne zaman canim sikiliyor dedim hatirlamiyorum +1

aychovsky yalan soyluyor:) Sikici falan degil, 7/24 kesintisiz muhabbet edilebilitesi var:)
  • stavro  (24.07.17 23:26:45 ~ 23:27:32)
Bazı insanlara göre bazen sikiciymisim.

  • for day to break  (24.07.17 23:30:16)
Yanımda yöremde asabımı bozan biri yoksa çenem düşer, karşımdakini de kıvama getiririm.

  • mslny  (24.07.17 23:52:44)
hayır

  • marul hirsizi  (24.07.17 23:59:56)
Kendi halime bırakıldığımda monoton bir insanım, dolayısıyla da sıkıcıyımdır muhtemelen. Aktif iletişim halinde olduğum kişiler varsa, arar sorar, sohbetimi severler(miş). Biraz girizgahı zor bir insanım sanırım.

Ha, tek kelime kısmını unutuyordum; üşengeçpezemenk.
  • skooma  (25.07.17 00:16:35)
Sevmediğim ya da yakın olmadığım kişilerin yanında suratım beton gibi. Tek kelime konuşmam. Sıkıcı ya da eğlenceli olmam yakınlığıma bağlı.

Tanımlayamam.
  • jazzabel  (25.07.17 00:22:10)