İş görüşmesinden sonra

Aklıma birsürü şey geliyor,neden şunu da söylemedim bunu da söylemedim diye,sonra moralim bozuluyor,canım sıkılıyor. Size de oldu mu ya da oluyor mu? :(

yep.

neden şöyle cevap verdim, acaba bunu da mı belirtseydim, daha rahat mı görünmeliydim çok mu rahat görünüyordum vs. vs. diye iş görüşmesinden sonra tüm günü bunları düşünüp arkadaşlarımı darlayarak geçiriyorum.
  • oceanborn  (24.07.17 17:55:19)
Sadece is gorusmesi degil pek cok konuda oluyor

  • hlt1985  (24.07.17 17:56:13)
oluyo tabi olmaz mı.

  • rayde  (24.07.17 17:57:35)
eğer işe alındıysam bunlar tatlı bir anı, alınmadıysam ve büyük bir şirketse de keşke şöyle deseydim diye hayıflanıyorum.

  • hosein  (24.07.17 18:22:41)
Hep olur ama hep ben doğru olanı yaptım diye kendimi teskin etmeye çalışırım. Son pişmanlık fayda vermiyor maalesef.

  • moratoryumkisilik  (24.07.17 18:28:47)
Azcık ciddiye aldığım bi görüşme sonrası hep oluyor. İşyerinde müdürümün, okulda tez danışmanımın odasından çıkışta sıklıkla oluyor, yalnız değilsin. Bu tecrübelerin doğrultusunda bazı olası soruların cevaplarına çalışarak gidersen sorunu en aza indirirsin sanıyorum.

  • manuel mandalina  (24.07.17 18:31:48)
  • black mamba  (24.07.17 18:32:05)
Hiç merak etme herkese oluyor.

  • awareim  (24.07.17 22:15:38)