Şu 3 tatilden hangisini tavsiye edersiniz?

Hepsi tek başıma olacak

1. Zeytinli Rock Fest (Çadır, müzik, deniz, alkol)
2. Her şey dahil otel
3. Sakin bir yerde, dinlenmelik sakin bir otel(kitap okumalı, alkollü)

... ya da siz ne önerirsiniz?

2. Yemekleri guzel bir yere git, ye ic dinlen.

Ben kendime gore cevap verdim. Rock festivallerini sevmiyorum, abidik kubidik gruplar geliyor, her taraf ergen falan:) Zeytinli'nin line-up'ina bakmaya bile tenezzul etmedim.
Fazla sakin yerleri de sevmiyorum, issiz olunca sikinti basiyor beni:)

4- Tura gidebilirsin.
  • stavro  (22.07.17 13:00:40 ~ 13:05:54)
eğer gergin bir dönemdeysen zeytinli'ye gidip deşarj olabilirsin.

sakinlesip, zihnini arındırmak istiyorsan da 3.

2. nedense hic cazip gelmiyor bana.
  • rahip janick  (22.07.17 13:02:05)
Adam gibi bir festival olsa tercihim festival olur her zaman ama bu seçenekler dahilinde 3 diyorum.

  • ms brownstone  (22.07.17 13:10:42)

  • burya  (22.07.17 13:12:09)
1- ben bir rock metal dinleyicisi olarak zeytinli diyorum ama bunun sebebi sirf rock dinleyicisi olmam degil, bildigin turkce rock yapan butun yeni eski gruplarin katiliyor olmasi.

  • baldur2  (22.07.17 13:13:49)
2'de alkoller da dahilse 2 değilse 3.

4. Tura katilabilirsin fikri bence de güzel bu arada
  • nundu  (22.07.17 13:22:01)
ciddi anlamda dinlenmeye ihtiyacın varsa 2 ya da 3. ama biraz enerjimi atmam gerekiyor diyorsan 1. festivaller çok yoruyor insanı malum. yorgunluk, çadırda uyuma daha doğrusu uyuyamama, sürekli müzik vs.
tatilden ne beklediğine bağlı.

  • moratoryumkisilik  (22.07.17 13:34:29)
Bu 3'ü arasında 3. daha iyi bence, ama yine de daha iyi opsiyonlar var.

Çık daha önce gitmediğin şehire git, yemeklerini tat, güzelliklerini gör, varsa yüzülecek yeri yüz falan.
  • noluyo yaa  (22.07.17 14:32:20)

  • powerpufgirl  (22.07.17 15:52:53)
müziklerini seviyorsan 1 yoksa 3

  • joepiscopo  (22.07.17 20:44:23)