yurtdışı seyahati

merhaba, ağustosun son iki haftası overseas seyahate çıkayım diyorum, ama lokasyon seçimi kafamı karıştırdı yardımcı olur musunuz?

fijiye baya aklım yatmıştı ama birkaç yerde güvenlik sıkıntısı olduğunu, sarkıntılık yapanının bol olduğunu ve pek tek başına dolaşmamak gerektiğini okudum. sonra eeh türkiyede de aynı bok, isveçten gidiyorum sanki dedim ama bu sefer de uçak pahalı geldi.
onun yerine seyşeller adası diyorum ama sözlükte hiçbir esprisi yok, sıkıcı vs demişler, giden var mı? aralarında çok fark var mıdır?
myanmar-tayland-vietnam kısmını daha kapsamlı gezmek istediğim için eledim, ayrıca sağlam planlama istiyor ben biraz daha götü devirip yayılayım modundayım.
malezyayı da güvenlik sıkıntısı yüzünden eledim.
arjantin-uruguay ilk tercihimdi, şu an orda kış yaşandığı için eledim.
japonya ve singapur pahalı olduğu için elendi şimdilik.
küba'da da ağustos kasırga dönemiymiş, o da o yüzden gitti.

uzun lafın kısası, seyşellerde sıkılır mıyım cidden, gece hayatı falan var mıdır, tek çıkması güvenli midir?

veya önerebileceğiniz neresi var?

sarkıntılık nasıl bol ya? biz de gidelim öyleyse, kim yapıyormuş sarkıntılık?

  • diffarentiationation  (20.07.17 22:31:48)
@diffarentiationation; asdfsdf ya bi blogta diyo ki tek başınıza boş sahilde gezmeyin bu davet anlamına gelir, bi başkasında diyo ki birkaç kişi olsanız dahi gece kadın başınıza gezmeyin falan, ben de gidip resorttan çıkmadan denize girip dönen tiplerden olacak biri değilim gittim mi gezmek istiyorum :)

  • oceanborn  (20.07.17 22:40:07)
Tayland çok planlama istemez, hem "yayılmak" için uygundur hem de güvenlik açısından fena değildir. Onun dışında Kore olabilir.

  • mikro patlama  (20.07.17 23:02:33)
Sri lanka

  • apucukuaa  (21.07.17 00:06:27)