Sevgilisi oldugu halde baskalarina meyleden erkekler

Erkeklere soruyorum bu soruyu; mukemmel anlasttiginiz cok iyi bir arkadasiniz diyelim ki hicbir falsosu yok ici disi bir zaten bu olayin olma sebebi sanirim biraz da o icinin disinin bir olmasi. Boyle sevgilisi olan iyi erkek arkadaslariniz size takintili oldugu baska hatunlari anlatiyorsa ama oyle off abi su hatuna bakin daha otesinde baya baya hafiften yurume cabalari falan yani boyle arkadaslarinizdan bir anda tiksiniyor musunuz siz de? Benim icin cok onemli bir olcut niyeyse baska kimsenin boyle bir seye taktigini gormedigim icin merak ettim benden baska boyle dusunen var mi diye.

edit: ayrıca şuna da bir yorum yapın, duyurum gönül işine çevrilmiş sizce bu gönül işi mi :(

Tiksinmiyorum ama gözümdeki değeri anında sıfıra yakınsıyor. Kadın erkek fark etmez, karşımda saygısız ve duygusuz biri olduğunu gördüğüm için kıymetsizleşiyor bende.

  • yaren  (18.07.17 19:16:31)
ben zamaninda demistim sen cok cici cocuksun, diye.

allah belasini versin onlarin...
  • e haliyle  (18.07.17 19:20:33)
evet, ben nahoş buluyorum. tiksinmek değil de, yavşaklık, güvenilirsizlik, eziklik gibi düşünüyorum. lakin bir tek harbici yakın kuzenlerim arasında bu tarz pompacı alfa erkek muhabbetlerinin hoş karşılanmadığını gördüm. yoksa ortalama erkek sohbetlerinde böyle atıp tutanları kınasan sana layt gözüyle bakıyorlar; kaç tane mendeburla tartıştım, muhabbet sonunda "feminis misin amuğa" ile bitti. artık bıraktım ben de söylemeyi, ikili ortam değilse ses çıkarmıyorum konu geçene kadar.

toplumdaki "errkek", "adam gibi adam" zihniyetinin tezahürü olarak gerçekte sevgilisini aldatmayacak erkekler bile bu tip muhabbetlerden uzak kalmamaya çalışıyor.
  • Bruce  (18.07.17 20:20:36 ~ 20:28:09)
@yaren +1

  • erci  (18.07.17 20:34:13)