Ara ara yoklayan kiz

Iki sene once kursta tanistigim, o zamanlar cok samimi oldugum, grup halinde cok takildigimiz bi kiz var. Kurs bittikten bikac ay sonra ben yemege davet ettim, biseyler bahane etti gelmek istemedi ben de israr etmedim. Daha sonraki sene ben bir kac ayligina almanya'daydim. O da o donemlerde hollanda'da masterdaydi. Mesaj atti almanya'ya mi tasindin ben de buralardayim goruselim falan dedi. Ben de dedim dondum tr'ye. Ama muhabbeti hic uzatmadim. Ben talep ettigimde gorusmek istemedi diye. Yakin zamanda masteri bitirip donecek yurda. Gecen yine instagramdaki israil fotografimla alakali bi mesaj atti. Biraz konustuk ama görüşelim muhabbetine uzamadi. Ben gorusmek istiyorum ama kizin niyeti nedir kestiremiyorum. Yine davar gibi atlayip yaa goruselim falan demek istemiyorum. Benden adim mi bekliyor su anda yoksa egosunu mu oksatiyor anlayamiyorum. Siz ne diyorsunuz bu ise?

hamleni reddetmiş ama pişman gibi.bir de sen uygun değilmişsin.Bir tur daha deneyebilirsin gibi

  • izmirlimuh  (18.07.17 00:01:01)
Yaşları ilerledikçe hala taleplerinin yeterince yüksek olup olmadığını kontrol etme ihtiyacı duyuyorlar. Şüpheye düştüklerinde arada bir yoklayıp "asıl liste"lerine geri dönerler.

  • mikro patlama  (18.07.17 02:16:37)
hayvan gibi atlarsan yine eker. ağırdan sat kendini. seks falan de yokla bi.

  • empedokles  (18.07.17 02:19:09)
Düz kahveye davet et, yan çizerse listeden sil.

  • arnold schwarzeneger  (18.07.17 09:19:34)
mikro patlama nın yazdıklarını iyi analiz et sonuna kadar haklı. İçimde kalmasın dersen sade ve sakin bir şekilde bir kahve içilebilir. Kabul etmezse arnold+999

  • top_secret  (18.07.17 10:39:43)
hahahh bu benim "aramayan kız" olmasın?

düzenli aralıklarla msj atan ama ne zaman buluşmak istesem bir bahane bulan "aramayan kız" adını taktığım biri vardı. İlk zamanlar neden aramıyo ya diye ağlamaklıyken o dönemki patronum bazıları 7 kocalı hürmüz gibidir, sen onu düşünürken o 3'ü 5'i aynı anda idare ediyordur demişti.

@mikro patlama bu konuda en bilgece yorumu yapmış, üzülmek istemiyorsan facebooktan whatsapp'tan engelle yoluna devam et kankoş.
  • legalize marijuana  (18.07.17 10:48:58)
ahah kankos demis adama yav

  • kartonpiyer  (18.07.17 16:34:53)