İstanbul'dan İzmir Dikili'ye kedi götürme.

Erasmusa gideceğim için maalesef kedimi annemin yanına götürmem lazım, bu olayı kazasız belasız nasıl atlatırım. Özel araç yok. Uçak daha sonra da iki saat taksiyle dikiliye geçeyim diyorum, başka da bir şey gelmiyor aklıma. Neler önerirsiniz. Uçakla kedi taşıyan var mı hangi firmayı önerir? bagaj bölümüne değil de kedimi yanımda taşımak istiyorum. çok uysal kedim, araba yolculuğunda (en azından 10 dk'da olsa) veterinere giderken hiç ses çıkarmadı, ama şimdi uçak işin içine giriyor. neler önerirsiniz?

Ben hem yurtici hem de yurtdisi ucuslarimda kedimi yanimda tasirken thy ile uctum. Tasima kabiyla sekiz kiloya kadar ucak icinde yaninizda tasiyabiliyorsunuz. Ucak cok dolu degilse yan koltugunuzu bos birakabiliyorlar hatta daha rahat seyahat edebilmeniz icin. Izmir'de havaalaninda maddi sorun yoksa taksiyi tercih edebilirsiniz. Obur turlu havas'la yakin bir yere gidip taksiyle yolculugu tamamlarsiniz. Simdiden iyi yolculuklar ^^

  • lamira  (15.07.17 20:14:08)