CS-GO Oynamak istiyorum ama nasıl kurulur?

Merak ettiğim şey bu oyunu internet üzerinden insanlarla oynamak için nasıl kurulacağı? Steam hesabı üzerinden oynanıyor diye duydum. Steam hesabı nedir? Nasıl alınır? Nasıl kurup oynayacağız? Kısaca bilgi verir misiniz?

Eskiden cs 1.6 yı kurar servera girerdik ama bu farklı sanırım?

steam hesabı aç. oyunu satın al. gerisi gelir zaten.

edt: Golden Ratio +1

cidden cs go oynama yolunu göstermişim. verdiğin paraya da yazık, emeğine de yazık. bok gibi oyun bence.
  • zirrealist  (12.07.17 22:39:23 ~ 23:27:53)
store.steampowered.com adresine girip üye oluyorsun. oradan steam programını kuruyorsun. sonra oyunu satın alıyorsun. yine steam arayüzü üzerinden oyunu kurup oynamaya başlıyorsun. kısaca bu.

  • burya  (12.07.17 22:39:44)
Oynama. Net olarak oynama. Yol yakınken geri dön. Lol oyna, Pubg oyna, Age of empires oyna, metin 2 oyna, wolfteam oyna, knight online oyna Cs go oynama. Haksız yere saçmalığın danikası olan sözde Vac Secure sistemi yüzünden 1400 saatlik yaklaşık 2000 liralık envanterim bulunan hesabım Vac ban yedi. Bu olay sadece bırakmama vesile oldu, ama iyiki de ban yemişim gereksiz yere haksız rekabetin olduğu leş ortamdan kurtuldum.

Yiğidi öldürüp hakkını verelim. Cs go multiplayer fps oyunların babası Counter strike serisinin en son oyunu. Dinamikleri olsun, multiplayer eşleştirme sistemi olsun rank sistemi olsun kendine bağlayıcı harika bir oyundur ama gelelim neden başlamaman gerektiğine.

Oyunda Vac Secure denen saçma sapan ötesi hilenin cirit attığı bir SÖZDE hile koruma sistemi bulunuyor. Ben hesabımda hilenin h'sini kullanmamış bir kişi olarak, vac sistemi bilgiayarımda başka bir programı hile gibi algılayıp bana kalıcı ban atıyor. Halbuki hile kullanan kişiler cayır cayır oyunlarına devam ederken bu saçma ötesi sistem bana haksız yere 2000 liralık envanter olan hesabıma ban atıyor.

Oyun bağımlılık yapıyor okey, süper arkadaşlarınla vs clan kuruyorsun, taginiz oluyor görev paylaşımı takımı oyunu falan derken deli sarıyor rekabetçi modu ama karşıda wallhacki olan veletler oyun zevkinizin içine ediyor. Gereksiz yere sinir artı bağımlılık yaşatıyor. Az biraz aklı olan bu ne boktan oyun deyip başında bırakıyor ama benim gibi akılsız kişiler saatlerce oynamaya devam ediyor. Ve valve günde yaklaşık 500.000 oyuncusu bulunan bu oyunda güvenlik için kılını kıpırdatmıyor. 5e 5 oynana bu rekabetçi modunda seçkin olmayan hesaplar girersen (21 level altı) oyunda mutlaka en az diyorum 3 kişi hile oluyor. En az bu rakam. Seçkin hesapla bir nebze düzelse de sürekli bir paranoyayla yaşıyorsun acaba karşısı hile mi, lucky shot mı diye. Tavsiyem bu oyuna yol yakınken başlamayın. Rage modea bağlayıp kapı arkası, aim lockı kökleyince yetersiz overwatch sistemiyle banlanan hileci karaktersizler de (aylarca oynayıp bize oyunu zehir ettikten sonra)20 liraya oyun alıp tekrardan bu kansere devam ediyorlar. Tabii seçim senin :)
  • Golden Ratio  (12.07.17 23:14:00)