yağlı yüz için krem

sabahları uyandıp elimi yüzüme vurunca gelen o yağlı histen bıktım.
artık bu histen kurtulmak istiyorum

ne kullanayım krem vs.

not:erkeğim

garnier saf ve temiz 3ü1arada. doğal dersen gül suyu tavsiye edebilirim.

  • tabirimekruh  (08.07.17 00:26:09)
Ya garnier feci kurutuyor yüzü yıkamadan sonra hatta benim yüzüm soyuluyor gibi kabuk kabuk oluyor. Her gün yüzünü doğal zeytinyağıyla yapılmış sabunla yıkaman daha doğru sanki

  • fıytfıyt  (08.07.17 00:40:09)
Yüzünüz yağlı ise malesef bu geçmicek benimde yağlı düzenli bakım yapıyorum.

Günde iki defa yüzdeki fazla yağı alması ve derinlemesine temizlemesi için kiehls yüz temizleme jeli ile yıkıyorum.

Ardından doğal gül suyu sıkıyorum.

Sonra göz altı için ve yüz için ayrı iki kremim var onları sürüyorum. Sizin cildinize uygun olacak kremleri kendiniz bulmalısınız benim cildim alerjik olduğu için çok fazla krem denedim.
  • powerpufgirl  (08.07.17 00:47:05)
Sebum dengesi için çok kurutan şeylerden kaçınamn lazım. Sabun da gül suyu da iyi gelmez. Düzenli olarak sabah akşam yüzünü yıkayıp tonikleyip nemlendirici sürmen gerek. Eğer kurutursan daha da yağlanır. İki önerim var, kiehls den erkek bakım seti al ya da pahalı gelirse rossmannlarda da erkek bakım seti var onu al. Ayrıca kil maskesi haftada bir yaparsan da uygun olur. Tek maskelerden alabilirsin.

  • fasulyek  (08.07.17 00:49:32)
en doğalı zeytinyağı sabunu tabii. garnierin de feci kuruttuğunu ilk kez sizden duymaktayım sevgili @fıytfıyt

  • tabirimekruh  (08.07.17 00:51:20)
tabirimekruh +1

garnier 3in1 iyi gibi. kullanım sıklığını ayarlarsın. güzel bişi.
  • zirrealist  (08.07.17 01:08:50)
Acnecinamide markasını bir araştırabilirsiniz. Sebum dengesi için temizleyicisi ve nemlendirici kremi var. Ürünleri çok kurutan agresif ürünler değil.

  • ofelia  (08.07.17 01:29:25)