yoneticiyi aradim kopek icin

yasak bi seye gore dedi. ne dedi ki? anlamadim kapattim..
of ya amaan.

Apartman Yönetmeliği.

  • angelus  (07.07.17 11:04:01)
alma sansim yok mu?

  • sergerde  (07.07.17 11:20:49)
alirsaniz sikayet edip davayla kopegi attirma haklari var.

  • pide  (07.07.17 11:22:48)
Apartman yönetmeliğinde iki türlü madde var: Dairede evcil hayvan beslenemez ve apartman bahçesinde hayvan beslenemez şeklinde. Eğer ilk madde varsa ve yönetim buna istinaden dava açarsa bi şansın olmaz diye düşünüyorum ama belki de blöf yapıyordur yönetici, yani yönetmeliğe böyle bir madde eklenmemiş olabilir sen kendin bi bak derim ben.

  • angelus  (07.07.17 11:30:15)
nasi isteyecegim onu? bilmez gibi konusuyorum. siklemiyor. blof de atiyo olabilir. agdali nasi konusurum?

  • sergerde  (07.07.17 11:41:55)
ne diyim yani simdi? ya ben vazgecmek istemiyorum.

  • sergerde  (07.07.17 11:42:28)
Tapuda bulunur, Apartman Yönetim Planı diye de geçer ismi. İnceleme için söylemen yeterli, örneğini almak için harç yatırıyorsun sanırım. Esasında kolay bir işlem ama neticede Türkiye'de yaşıyoruz illa bi zorluk çıkarabilirler.

  • angelus  (07.07.17 11:53:19)
apartman yonetmeligine tekrar sokmak icin tum ev sahiplerinin tekrar onay vermesi lazim. hele ki ozellikle boyle karar alan tipler sonradan ne kadar ikna edilebilir, gercekci olalim. sizin su an yapabileceginiz gercekten boyle bi karar var mi onu ogrenmek. eger kararda yoksa kimse bi sey yapamaz hukuken. ha huzursuzluk cikarip caninizi sikabilirler o ayri.

  • pide  (07.07.17 11:59:12)
siksinlar be pide. benim canim zaten sikkin. ben o zaman aksam gidip kapisina diyorum ki,
"iyi aksamlar sayin yonetici Apartman Yönetim Planı'ni incelemek uzere alabilir miyim?"

uygun mu?
  • sergerde  (07.07.17 12:46:04)
bence gidin isteyin. en doğal hakkınız. ben olsam peşini bırakmazdım. bir kural varsa belgelerle konuşsunlar. ellerinde belge yoksa zaten dırdır etmekten başka bir şey yapamazlar.

apartmanda hayvan beslenemez kuralına sinir oluyorum. kimisini de apratmana insan diye alıyorlar, hayvan çıkıyor. onları da atsınlar o zaman apartmandan. hayret bişey :D
  • istanbul kanatlarimin altinda  (07.07.17 12:51:39)
angelus da yazmis, bildigim kadariyla gormek icin tapuya gitmeniz gerekli. haytap.org sitesinde bu tur bilgiler yazabilir bi kontrol edin.

  • pide  (07.07.17 12:52:00)
almazlarsa geceleri hoparlörden bebek ağlama sesi ver.

yönetici evde köpek beslemeyin çok havlıyor dediğinde ben de senin bebeğin geceleri çok ağlıyor çocuk besleme diyip kapıyı yüzüne çarpmıştım.
  • plastic_angel  (07.07.17 13:24:12)
Yöneticiyle muhatap olmayın tapuya gidip yönetim planını inceleyin. Öyle bir madde yoksa tamamdır.

  • bayc  (07.07.17 13:55:16)