ekşi sözlük app'i hakkındaki düşünceleriniz?

sizce artıları eksileri nedir?

biraz bakındım da takipçi takip sayısını göstermeleri ilginç olmuş hatta bi an kim kimi badilemiş diye göstereceğinden korktum ama ama neyse ki o kadar düşmemişler. profil fotoğrafı olayı çok saçma olmuş. onun dışında gayet düzgün görünüyor.

bir şey düşünemiyorum varlığından az önce haberim oldu.

  • clones  (06.07.17 22:03:40)
editleyince uygulamadan atıyo. android. metnin belli bi bölümünü seçip kopyalayamıyorum.

  • zirrealist  (06.07.17 22:26:49)
Heyecanlandırdı beni, hemen yükledim. Gece modu olmayacak diye korkmuştum ama var neyse ki. Geç bile kalındı. Darısı buranın başına.

Sub-etha'yı bulamadım ama. Üzücü oldu bu.
  • devilred  (06.07.17 22:41:07 ~ 22:43:49)
Gerçek zamanlı mesajlaşma yapmışlar la!

  • devilred  (06.07.17 22:46:40)
ben halihazırda ekşicep'i kullanıyordum ondan gayet memnunum, şimdi resmi uygulamayı da indirdim bir göz atmak için. henüz yorumum yok ama beğenirsem geçiş yaparım belki

edit: beni 8 kişi takip ediyormuş sözlükte çok şaşırdım, hiç takip eden yoktur diye düşünmüştüm. Onun dışında benim internette mi sorun var bilmiyorum ama uygulama çok ağırdı ben de çok kullanmadım, birazdan bakarım tekrar. Gerçi bugün ekşi genel olarak yavaş sanki
  • nundu  (06.07.17 22:49:59 ~ 23:01:51)
Beğenmedim kullanmam muhtemelen. Takipçi sayısı bilgisi farklı olmuş ama bir an takipçileri göreceğiz diye korktum. Haha ruhumuz stalker

  • cabiday  (06.07.17 22:51:06)
heyecanla uygulamayı bekliyordum ama fotoğraf, facebook ve twitter profillerinin eklendiğini duyunca girip bakmadım bile.
hoşlanmadım

  • part time pollyanna  (07.07.17 01:04:13)