kol bandı dövme hakkındaki düşünceleriniz

selamlar,

ekteki gibi halka dövmeler çok hoşuma gidiyor ama bir o kadar da boş geliyor açıkçası.

sadece hoş göründüğünü ve görüneceğini düşündüğüm için yaptırmak niyetindeyim.

ikinci fotoğrafta ortadaki halka kalınlığında ve aynı yerde iki halka olacak gibi gibi.

öptüm kib bb..

Kolu çevreleyen dövmeler hoş ama bunu kendimce bir anlamı yoksa sırf hoş göründüğü için yaptırmak istemezdim. Bir şey ifade etmiyor bana. Bir ömür boyu taşıyacaksın neticede.

Mesela kolu çevreleyen bir dünya haritası gibi bir figür daha hoş olabilir.
  • razvan rat  (06.07.17 17:45:56)
Teen Wolf sonrası meşhur oldu sanırım bu dövme modeli, bana biraz ergen iş gibi geliyor bu nedenle.

  • angelus  (06.07.17 17:49:50)
hocam teen wolf nedir bilmem ben :)

  • nodrap  (06.07.17 17:50:45)
dövme çok subjektif bir olay. Eğer hoşuna gidiyorsa yaptırırsın. Bazen anlamlı olan bir şey yaptırırsın bazen sadece estetik kaygılarla yaptırsın. Sana kalmış bir olay.

bazıları güzel oluyor şeritlerin özellikle dotwork, linework çalışılmış olanlar..

Tavsiye olarak sadece şunu verebilirim : popüler olmuş ya da şu an trend olmuş şeyleri yaptırken biraz daha düşünmek gerek. Çok sevilirse yine yaptırılır ama genelde trend olan şeyler insanın "beğenme" durumunu dönemsel olarak etkiliyor. Bu tarz durumlarda aklima 90larda gençken yaptırılmış tribal dövmeler geliyor.. Genel olarak motifi belirleyip üzerine bir kaç ay bekleyip bu sırada gözün önünden ayırmamak gerek sonra hala aynı beğeni ve istek varsa yaptırılabilir.

ben de seni öptüm kib tschüss
  • qazaqwsx  (06.07.17 18:01:16 ~ 18:02:22)
Valla ben de güzel buluyorum. Seviyorsan sıkılmayacaksan yaptır neden olmasın ki? Omuz üstü dantel gibi olan dövmeleri seviyorum ben de ama sıkılacağımı düşündüğümden yaptırmayı düşünmüyorum.

  • lcha  (06.07.17 18:22:29)
Kolunuz kaslıysa yaptırın. Öyle aşırı şiş koldan bahsetmiyorum ama cılızsanız hoş durmuyor. Kaslı erkeklerde beğeniyorum ve çekici geliyor.

  • powerpufgirl  (06.07.17 21:01:28)
illa bir anlamı olması gerektiğini düşünmüyorum.estetik olarak da hoşunuza gidiyor olması yeterli bence.

  • demoniclewinsky  (06.07.17 21:31:48)
Fotoğraftakiler bana göre kötü duruyor, bayağı kaba. Bunların daha zarif, ince duranlarını seviyorum bazen. Ancak koluma yaptırır mıyım? Tabii ki hayır. Çünkü kendime dövme yaptırmayı şu ana kadar hiç düşünmedim, düşünmem de.

  • i m cool with that  (06.07.17 21:35:36)
Güzel geliyor bana.

Ben de dusunuyorum.

Dovme, kupe... dusunuyorum bu aralar.
  • runagain  (07.07.17 15:45:50)