Anadolu Yakasında Yaşanacak Yer

Selamlar,

Şu an beylikdüzü'nde oturuyorum iş nedeniyle. Yakın zamanda işten ayrılıp Tuzla/Gebze tarafında bir işe girebilirim.

Anadolu yakasıyla ilgili hiç bilgim yok. Taşınmak için nereleri önerirsiniz?

Kriterlerim:
- Süper bir ev bulursam maks. bütçem 1.500 TL
- Tek yaşıyorum. O yüzden 1+1 yeterli olur. Ama 2+1'e hayır demem.
- İsteğim işe maks. 1 saatte ulaşabileceğim bir lokasyonda olması.
- Hayalim Kadıköy/Moda tabii ki ama gerçekçi değil sanırım :) O yüzden nezih bir mahalle olması iyi olur.
- Arabam var, ulaşım yerlerine çok yakın olması önceliğim değil. Ama merkezi yerlere ne kadar yakın olursa o kadar iyi.

Aklıma bir sürü kriter geliyor ama şu an için yeterli sanırım.

Bu şartlarda bana şu semtte, şu mahalledeki evlere bak diyebileceğiniz nereler var?

Teşekkürler.

not: beylikdüzü'nde yaşıyorum dememin sebebi kaldığım evden acayip memnunum. Çünkü daha 1 yıllık bir site. Çevresi falan da güzel (Adnan Kahveci Mah. / Beyken tarafları). Sevmediğim yanı akşam iş çıkışında Beşiktaş/Sarıyer vs. taraflarına gitmek çok zor geldiği için evde tıkılıp kalıyor ve çok sıkılıyorum.

Kurtkoy Yenisehir mahallesi olabilir uydukent

  • fin  (06.07.17 17:22:58)
Hocam orası çok uzak geldi bana. Benim aklımda daha çok Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir falan civarı var.

Avrupa yakasında ablamlar ve arkadaşlarım var. En azından akşam ya da hafta sonları gitmesi çok zor olmasın diye de düşünüyorum.
  • himmet dayi  (06.07.17 17:24:42 ~ 17:25:16)
Bostancı / Küçükyalı çevresi öneririm. Hem işine hem hayata yakın olursun. Benim işim Pendik ile Tuzla arasında. Evim Küçükyalı'da.

  • usc  (06.07.17 17:25:39)
Benim de işyeri gebze ev küçükyalı. Abartı trafik olmadığı zaman 1 saat sürüyor yol, güzel muhit, Kadıköy yakın. Kira olarak 1500 üstü ödüyorum ama metroya 100 metre uzaklıktayım, 1+1 1500e bulunur muhtemelen.

  • teutonic-terror  (06.07.17 17:35:46)
Bence en önemli kriterin işe yakın olması olmalı zira her sabah ve akşam çekeceğin yol bu. Kadıköy/Üsküdar merkez güzel tabi ama her sabah oradan tuzla/gebze çekilir işkence değil bana sorarsan. Ben de Bostancı/Küçükyalı/Maltepe öneririrm. Ataşehir fiyat kriterlerine göre biraz pahalı kalabilir ama bakmak lazım.

  • fengari  (06.07.17 17:37:38)
Sancaktepe Emek Mahallesindeki sitelere bakabilirsin. Arabalı olanlar için çok güzel bir lokasyon.

  • skoofer  (06.07.17 18:37:53)
(bkz: tuzla evora)

Şekerpınar'daki işe 20 dk'da gidiyorum. 900-1000 1+1 bulabilirsin.
  • nickini vermek istemeyen uye  (06.07.17 18:45:48)
Altintepe, adatepe

  • loveisallaround  (06.07.17 20:48:53)
Yeldegirmeninde 1200-1500'e daireler gordum dun emlakcinin caminda.

  • runagain  (07.07.17 15:47:09)