Tivibu ev kullanan var mı?

24 ay taahhüde 14,5 TL teklif ettiler. Belgesel ve sinema kanalları olacakmış. 3 ay bir şey daha olacak dedi ama anlamadım. Siz ne dersiniz? iyi midir? Değer mi? herhangi bir sorun yaşayan var mı?

14.5'a süper paket teklif ettiler bana. ekstra avrupa maçları da dahil olarak.

hatta türk telekom kullanan başka birisini de referans verdim, 11,5'a düşürdüler fiyatı. bu haftaiçi bağlatıcam.
  • akatreil  (06.07.17 11:51:37)
cihazı çok takılıyor ve donuyor ayrıca mevcut internet hattının hızı 4-5 mbit düşecek. o alanı tivibuya ayırıyor sistem otomatik. kapalı bile olsa kullanamazsın.

normal kanallar belgeseller falan tamam ama seç izle ve sinema kanalları değmez.
  • orpheus  (06.07.17 11:51:42)
@orpheus uydu cihazı olarak kuracaklarmış. İnternet yok zaten evde, gerek de yok dediler.

  • six packsiz  (06.07.17 12:00:39)
24 ay kesin kullanırım diyorsanız değer. Öğrenciyken biz de bağlatmıştık gayet iyiydi kayıtlı filmler falan da oluyor. Dediğiniz gibi belgesel falan varsa bence alın derim.

  • bayc  (06.07.17 12:27:10)
Peki uydu cihazında donma,kasma,kopma v.s. oluyor mu?

  • six packsiz  (06.07.17 12:30:13)
Annemlerin evine uydulu sistemi aldım. Canavar gibi. Bir dijitürk olmasa da...

  • alperz  (06.07.17 12:33:51)
Biz kullanıyoruz yıllardır, gayet memnunuz. Simdiye kadar bir kere bile donma, kopma vs yaşamadık. Tam ne kadar ödediğimizi bilmiyorum ama hd kanallar da açık bizde. Zaten sadece belgesel kanalları yeter. Biraz da onun için almıştık.

  • fraise  (06.07.17 12:50:16)