Araba kullanmalık oyun

Selamlar,

Ehliyete başvuracağım, direksiyon sınavına kadar da evde çalışmak için direksiyon-pedal takılayım diyorum. Gerçeğe yakın bir sürüş için önereceğiniz bilgisayar oyunu var mıdır?

Life for Speed olabilir.

  • reactionic  (04.07.17 12:04:34)
3D Driving School

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (04.07.17 12:08:04)
direksiyon pedal seti varsa city car driving simulator bu işin en üst noktası. ama bana kalsa test drive unlimited 1 veya 2 kurardım, hem gezip hem honululu veya ibiza manzarası izlemek için. veya daha da ileri gidip tırı süren her şeyi sürer diyerek Euro trcuk simulator 2. ama tır fiziğiyle, viraja girişiyle, parkıyla araba mantığı çok ters olduğu için bu topa girmemek gerek başlangıç için.

city car ve benzeri simülatörler çok yapay ve ruhsuz oluyor, tdu gibi büyük oyunlarsa işin bir de oyun zevki kısmına hitap ediyor. tdu'da 'hah, başlangıç aracımı buldum, mahalle arasında geziyim şunla' derken, kendini birden aynı mahalle arasında arkadan selektör yapan başka bir araçla kapışırken bulabilirsin. ordan da anlarsın işte, ileride sakin bir sürücü mü olacaksın yoksa çabuk gaza gelen bir hız tutkunu mu. kıssadan hissse.
  • onemoremile  (04.07.17 12:12:59)
Euro track simulator

  • gozu acik sevisen yahudi  (04.07.17 12:41:42)
driver san francisco'yu tavsiye ederim ben de. open world'ün efsane 2 oyunu test drive unlimited'lar yazılmış zaten. bu arada dirt rally de hassasiyet geliştirilebilir ani olaylara karşı.

  • rain when i die  (04.07.17 13:12:05)