Kedim çok garip davranıyor

Merhabalar dün akşam garip bir olay yaşadık kedimle. Balkonda taburede otururken birden bire yerinden sıçradı, tabureyi devirdi, can havliyle koşup koltuğun arkasına saklandı. Sonra baktık ki korkudan titriyor ve altına yapmış. Balkondan içeriye hiç birşey girmedi, şimşek falan çakmadı. Ortada görünen hiç birsey yoktu. Koltuğu çekince de koşarak yatak odasına kaçtı ve ordan çıkmıyor. Yatak odasının kapısından sabaha kadar salonu izledi, sanki birşey var gibi surekli oraya bakıyor. Bu sabahta yine ayni şeyi yaptı, hatta ben onu rahatlatmak icin salona gidip bak oğlum birşey Yok dedim ama yine canavar görmüş gibi kaçıp yatağın arkasına saklandı. Ne olmuş olabilir bu hayvana? Kedi tabi çok mantık aramamak lazım ama beni çok korkuttu. 1 aydir da egzama tedavisi görüyor ve kafasında koni var. Bunla bir alakası olabilir mi? 3 yasında, erkek, kısır degil. Tesekkurler şimdiden.

belki ilaçlar fln halisünasyon gördürüyorfur kedilerde olur mu bilmem ama

  • habula  (04.07.17 15:39:37)
kafasındaki koni eminim çok zorluk çıkarıyordur kendisi için. kendi kedimde bir süre kullanmak zorunda kaldık geçirdiği bir hastalık yüzünden, psikolojik olarak çok etkiliyor. ayrıca yaşadığı hastalık da davranışlarını etkiliyordur elbet. yanında olduğunuzu hissettirin, sevdiği kelimeleri kullanın, ödül mamaları, ıslak mamalardan verin. pozitif etki yaratmak çok önemli bu süreçte.

  • rogerwaters  (05.07.17 02:37:11)
kimisi cok korkak oluyor, bir sey gordugunu sanip korkmustur travmanin gecmesi vakit alir. yemegini yiyip suyunu icirebiliyorsaniz bir sey olmaz.

  • robokot  (05.07.17 03:01:34)
Egzama için kortizon mu kullanıyor?

  • Lim5  (05.07.17 03:53:15)