Son 1-2 aydır sözlük bir garip değil mi?

-Anlamsız şekilde gereksiz başlıklarin yüzlerce entrysi olması,
-sırf yazmak için yazılmış boş entry'ler,
-gündeme bakıyorsun saçma başlıklar yine hit olmus,
-İktidar sempatizanlarınin @2,@3 lerde mütemadiyen yer kapatmasi

Son 1-2 ayda içeriğin böyle belirgin kalite düşüklüğü sebebi nedir?

yazarların kalitesinin düşmesi.
kalite düştükçe, kaliteli yazanların da yazmaktan soğuması ve az yazmaya başlaması.

zincirleme gidiyor yani.
  • blatta hiberna  (02.07.17 12:51:50)
Bos entry çok var. Orda çok haklısın.

  • all girls dream  (02.07.17 13:08:46)
Zart günü oluyor tüm zartları yazar yaparlar. Zurt günü olur tüm zurt çaylaklar yazar olur. Böyle böyle 4000 adam soksan 2 günde zaten çöp olmaya yetiyor. Artık gündemi falan takip etmeyi de bıraktım arada odatv'ye bakıyorum oda çok nadir. Twitter Bundle falan idare ediyoruz.

  • gozu acik sevisen yahudi  (02.07.17 13:22:34)
1-2 aydır çokça yeni yazar alındı. sırf küfürden oluşan çöp entryler dolu her taraf.

  • doxanikee  (02.07.17 13:45:05)
son 1-2 ay değil o, herkese göre değişiyor. her yıl, bir kaç ayda bir sözlük bozuyor. geçen hafta baya iyiydi sözlük.

(bkz: lost çok bozdu)
  • celeron 300a  (02.07.17 13:46:30)
8 yildir sozlugu okuyorum. son 3 yildir da yazarlik yapiyorum ama bu sene oldugu kadar bosluk gormemistim. sebebi de basit. her onune geleni yazar yaptilar. sanki bunu da bir baski sonucu yapiyorlar gibi. ama engelle/basliklarini engelle ile bir nebze olsun cozum oluyor. yaklasik 250 kisi falan engelli bende. gerci her gecen gun yenileri geliyor ama yine de dedigim gibi bir nebze faydasi var.

  • golgi aygıtı  (02.07.17 14:07:26 ~ 14:07:39)
Biraz "Biz Beyoglu'na takim elbise ile giderdik" tribi gibi olacak ama bence birkac aydir degil en az birkac senedir boyle. Sozluk ilk zamanlarinda gercekten bir bilgi kaynagiyken zamanla herhangi bir sosyal medya sitesinden hallice bir yer haline geldi. Eskiden gundem sozlugun isledigi konulardan biriyken simdi sozluk = gundem. Yarin caktirmadan 2015'ten onceki entryleri silseler yazarlarin cok buyuk cogunlugu farketmez, zira kimsenin gecmisle isi yok. Gundeme bu kadar bagli olmak + kotu moderasyon da bize en fazla ortalama bir forumdan biraz daha seviyeli bir ortam sagliyor. Hatta zaman zaman onu bile yakalayamiyoruz. Bazi konularda moderasyonun bir sey yapamayacagini anliyorum, zira 10 sene once sozluge uye olmak fikirlerini sacma yoluyken simdi bir eglence yontemi, yani insanlarin algisi da degisti. Trolleri cezbeden de bu sanirim. Ancak diger yandan da mesela Keanu Reeves basligindaki gibi bariz trolluk yapanlara neden yaptirim uygulanmadigini da merak ediyorum.

  • salihdt  (02.07.17 14:24:02)