fi dizisi sizce izlemeye değer mi?

kitabı okumadım, dizi izlemeye değer mi?

Asla vakit kaybı bir dizi değil.

Mutlaka izle
  • MaNOfTheYear  (01.07.17 22:29:16)
Beni sarmamıştı çok kasıntı ve yapmacık gelmişti.

  • unlulerin fotograflarini sizdiran adam  (01.07.17 22:31:51)
unlulerin fotograflarini sizdiran adam +1

  • bensibernetikorganizmagormekistemem  (01.07.17 22:33:56)
1 bölüm izledim diğerlerini de yarım yamalak arkadaşlar izlerken gördüm biraz komedi olarak izlenir derim ben çünkü baya boş bir dizi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.07.17 22:51:10)
"internette yayımlanıyor, klişe türk dizisi gibi değilmiş" düşüncesiyle meraklanıp izleyeceksen hiç izleme. sansürsüz içki, sigara ve küfür dışında televizyondaki türk dizilerin daha kısa bakışmalı olanı.

  • ben demistim zaten  (01.07.17 23:18:13)
Büyük beklentiye, övgülere gerek yok. Sıradan bir dizi ama izlenebilir. Yapmacıklıgı itici gelecektir mutlaka ama sevebilirsin de. Zevk meselesi. Ayrica öyle soylendigi kadar çok seks sahnesi falan yok. Olanlar da gayet sansürlü gibiydi, oyuncular hep giyinik göründüler. abartıyorlar. En azindan dizi bunun uzerine kurulu degil.

  • aquarium  (01.07.17 23:21:27 ~ 23:22:53)
Seks sahneleri abartılıyor.
Izlenebilir dizi ben izliyorum .

  • cabiday  (01.07.17 23:40:11)
İzlemeyin hocam üşenmeyip bütün spoilerları okudum önyargı diyebilirsiniz ama anladığım kadarıyla bok gibi bir dizi. Ha bir de kitabının en başında bu kitap herkes için değil gibi bir şey yazıyormuş. Egoya bak sen. Defolsun gitsin ergen kitlesine hitap etsin o zaman.

  • bayc  (01.07.17 23:59:29)
annemgil izliyor diye mecbur kaldım yarı buçuk o açtığında takip ediyorum. ezelden beri türk dizisi izlemiyorum. ecnebi dizilere yatkın biri olarak:

1- porno diyenlere takma bu smut bile değil aksjndakjfafjjasf
2- küfür kıyamet kopuyor çünkü sansür yok. içki sigara da var. bence bu bir artı.
3- samsung ve bunun gibi reklamlar ve ürün yerleştirmeleri gırla. bence dozu kaçmış samsung dışındakilerin.
4- bildiğin türk dizisi. müzikler abartı kullanılma gene (muhtemelen bir sonraki madde yüzünden). en azından bakışmalar az üstte dendiği gibi.
5- yapmacıklık var ama o kadar da değil.

eh işte. normalde türk dizisi izleyicisi iseniz neden olmasın. en azından istediğiniz saatte izliyorsunuz.

not: bu arada türk dizi sektörü bence ölüyordu bu yöntem kurtaracak bunu bir kenara yazalım.
  • tuzumkuru  (02.07.17 00:01:29 ~ 00:03:00)
İçki sigara ve küfür bir dizi için artı mıdır? Artıdır diyorsanız buyrun izleyin. Hatta çok istiyorsanız bir gün buluşalım karşınızda içki sigara içer küfür de ederim. Seçim sizin.

  • bayc  (02.07.17 01:24:47)
@bayc. sansürün olmaması artıdır. sanki hepimiz pembe sıçıyoruz.

  • tuzumkuru  (03.07.17 17:03:56)
spoiler okuyup bok gibi olduguna karar vermek enteresanmis.

izlenmeyecek gibi degil bence.

türk dizilerin daha kısa bakışmalı olanı +1
ama o dizilerden daha cok emek verildigini de goruyorum.

urun yerlestirme kismi cok antipatik.
  • jimicik  (03.07.17 17:32:05)
Çok acayip bir dizi değil. Sansürsüz dizilere aç kaldığımız için wow küfür etti falan deniliyor. Beni sadece ürün yerleştirme reklamları rahatsız etti. Kalan iyi.

  • jazzabel  (03.07.17 17:44:19)
Dizinin iyi veya kötü olması çok da önemli değil. @yelmiyiz'in dediği gibi ilk defa RTÜK'ten bağımsız olarak bir çalışma ortaya koyuluyor. Ben sırf bu yüzden izlemeye değer buluyorum. Seyirci ile yeni bir bağ/sınır kuruluyor, yeni bir estetik uslup doğuyor. Bunlar seyircinin alışık olmadığı durumlar. Gelecek on yıl içerisinde nasıl evrimleştiğini görmek açısından izlenebilir.

Bir diğeri için; (bkz: masum)
  • elitist  (03.07.17 17:58:43 ~ 18:01:13)