Cok darlandim artik

Neden yurumuyor benim iliski denemelerim? Neden hic olmuyor? Inanilmaz bozuldu moralim su an. Ustune memleketin ucak bileti fiyatlarini ve bu ayki kira artis oranini hesapladim. Valla aglicam.

Nedir yani bi insanin sevdigi hoslandigi kisiden deger gormesi icin sahip olmasi gerekenler. Ay inanilmaz mutsuzum.

özür dileyerek "memeleket"e kahkaha attım.

bir taraf hoşlanınca bitmiyor işte. takma bu kadar, olur öyle.
  • cay koy geliyorum  (01.07.17 13:48:49)
Aha şöyle düşün
gph.is

  • razvan rat  (01.07.17 13:50:42)
Ben de guldum bi sonra duzelttim.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 13:50:59)
Gelip benimle tanisan, sohbet eden, bulusan, mesajlasan anlaminda.

Nedir yani ne var ya da ne yok bende bilemiyorum.

Cok guzel filan degilim ama illa sevgilisi olmasi deger gormesi icin insanin illa cok guzel olnasi gerekmiyor bence.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 14:09:53)
Çünkü ilişkiler çok yüzeysel artık, "sevgilim olsun, ciddi bir ilişkim olsun" diyen pek kimseye daha rastlamadım İstanbul'da.

Değer görmen için çok güzel olmana gerek yok evet, ispatlı da bir şey bu zira en basitinden görüyoruz başkalarına nasıl değer verildiğini. Şans heralde başka bi açıklamam yok, sana da denk gelmemiş.
  • ekaterina  (01.07.17 14:26:53)
Ya soyle bi sey var kendime donup baktigimda,su acidan rezil durumdasin diyecekleri bi sey de gormuyorum. Hani muhtesem değilim ama bi seyde de itin gotune sokulacak kadar dipte de degilim.

Cok guzel degilim ama cok da cirkind egilim. Cok cok zeki degilim ama aptal degilim, muhtesem kulturlu degilim ama kendi capimda bi seyler yapmaya geri kalmamaya calisiyorum. Hani bunlari birisi icin yapmiyorum o acidan demiyorum. Insanlara karsi cok ince dusunurum ve hayatimdaki insanlarin hayatlarini kolaylastirma fikrim vardir. Yani birinin hayatindaysam onun hayati, ben lrada oldugum icin bi acidan, kucuk bi seyle bile olsa daha kolay olsun isterim. Nedir ya cidden cok merak ediyorum.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 14:33:52)
sorunun cevabını buldum. İnsanlar hakkında çok ince düşünürüm demişsin. Birazda sen can yak, ağlat, acıt, umursama. Üzgünüm ama taktik maktik var. En azından başlarda biraz taktiksel oynıcaksın.

Güzelliği ittir et bakımlı olmalısın. O instada gördüğün hiçbir türk kadınları gerçek haytta bi wow değil makyaj ulan, saç kesimi, duruş, yaydığın enerji, kendine duyduğun özgüven, birazda şov yapıcaksın. Biz kadınlar zekiyiz birazcık o zekayla erkeği tavlamak lazım köpek gibi süründür demiyorum ama attığın zekice bi mesaj bile seni tüm gün düşünmesini sağlar.
  • powerpufgirl  (01.07.17 14:43:11)
Beni yoran nokta bu da degil. Fiziksel olarak fazla cekici geliyorum galiba. Yuz degil de bedenen. Insanlar acaba ona kapilip ilk an şehvetle hoslanmayi mi karistiriyorlar da sonradan fark ediyorlar acaba. Bilmiyorum valla. Yeminle cok darlandim artik. Olabilir ya bununla neden olmasin dedigim anda olmuyor.

Geliyorlar kafamda yer etmek.icin uğraşıyorlar ilgi gosteriyorlar sonra ucup gidiyor her sey.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 14:46:03)
biraz rahatlayın, kimse mükemmel değildir. sorun ararken sorun yaratıyorsunuz, aslolanı görmüyorsunuz gibi geldi bana. belki de yanlış yerlerde deniyorsunuz şansınızı? hep aynı tip aynı tavırda insanlarla beraber olduysanız, ilginizi başka tip kişilere yöneltmenizde fayda olabilir.

bir insanın sevdiği hoşlandığı kişiden değer görmesi için sahip olması gereken sevgi saygı dürüstlük, gerçekten bu üçünden fazlasına gerek yok.
  • evde liyakat kalmamis  (01.07.17 14:48:08)
@liyakat

Ilgimi ceken insanlar kibar sakin insanlar. E bu konuda ne yapabilirim ki ben simdi. Cidden bi seyler dusunebilecegim kisiler benim gibi sakin, ince dusunen insanlar.

Yalniz olucem ben galiba hissi yerlesti de bugun bana. O yuzden bu kadar kotuyum. Belki sonra okur, ne abartmisim derim. Bilemiyorum. Inanilmaz mutsuz oldum sadece.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 14:53:20)
belki de bu negatifliğin, karamsarlığın yüzünden böyle oluyordur.

genelde bu tip sorunların tek bir sebebi olmaz, eğer olduğun kişi gibi davrandığına eminsen bunu değiştirmeye çalışma derim. her şey yolunda gitmez hayatta, bazen de bir şeyi çok istemek, olması için çabalamak o şeyin olmaması için başlıca sebep olabiliyor. çoğu insanın ilişki hayatı istediği gibi değildir aslında, şurada bir anket yapsak gönül ilişkisi konusunda en az %70 istediğim gibi değil cevabı çıkar ki buna sevgilisi olanlar da dahil olur. bu açıdan bakınca ekstra şanssız ya da basiretsiz değilsin, sen olduğun insandan memnunsan üzerine çok fazla düşünme derim; belki de o zaman istediğini bulabilirsin.
  • Bruce  (01.07.17 15:01:49)
Anaa abartıyorsun sen. Böyle de düşünüyorsan ileride olur bir şeyler, böyle takarsan da yanlış kararlar verebilirsin. Bak ben yaptım oradan biliyorum.

Sen de can yak o zaman diyenleri takma sen, usul usul yolunda yürü. Bok yesinler onlar.

Geri kalan her şey için @liyakat +1
  • Apocalypse  (01.07.17 15:05:26)
Tavrimi genel olarak yazdim ki bu elestiriler gelsin diye. Cunku kendi kendimi dinleyince bi seyleri goremiyorum. Hep ayni acidayim.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 15:17:33)
İstanbul'dan taşın ahah

  • uzletguzin  (01.07.17 16:23:45)
Muhtemelen çevrende sorun. Bi de boyun çok mu uzun acaba? Söylerdin gerçi öyle bi durum olsa

  • klar  (01.07.17 16:39:33)
Yok yok 170 civarindayim. Ben 68 diye olctum ama insanlar 175 70 arasi oldugumu söylüyor.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 16:43:39)
İstanbul'daysan gel birer bira içelim ben de çok sıkıldım bugün.

  • chicha  (01.07.17 16:48:58)
Alkol almiyorum ki ben.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (01.07.17 16:49:34)
Eski sevgilime git annen bulsun sana diyorum ben. En son onu denersin olmadı. Ha bi de ortalama ustu bir fizik erkeklerin gözünü korkutabiliyor hakaten.

  • klar  (01.07.17 16:55:02)
"Insanlara karsi cok ince dusunurum ve hayatimdaki insanlarin hayatlarini kolaylastirma fikrim vardir. Yani birinin hayatindaysam onun hayati, ben lrada oldugum icin bi acidan, kucuk bi seyle bile olsa daha kolay olsun isterim."

Senin gibi şu düşünceye sahip bi adamla karşılaştığında sorunun çözülebilir ama ben maço erkek seviyorum deyip denemeyebilirsin bile. Denersen kız tarafı olduğun için karşındaki insanın ince olması dışında başka kriterleri de değerlendirmeye başlarsın. Sonra iş gene yatabilir.

Bir kızın/kadının yazdığın kadar mütevazi düşünerek ilişki arama ihtimalini düşük buluyorum. Çevremdeki hiçbir erkek naif kibar oldukları için tercih edilmedi belki ben denk gelmedim.

Yaşadığın durumun da "Benden çirkin kızların hepsinin sevgilisi var benim niye yok" tarzı bir düşünce olduğunu düşünüyorum.

"Cok guzel filan degilim ama illa sevgilisi olmasi deger gormesi icin insanin illa cok guzel olnasi gerekmiyor bence."

Erkek tarafı olarak şu cümleye bayıldım tüm düşüncemi anlattı ama 100 yıldır sapım. Herhalde piyasa daha rekabete dayalı o yüzden böyle oluyor. Yada yukarıda kezbanlık tarifi veren biri var dediklerini uygulayınca işe yarıyor olabilir. Erkek sevgili bulamayınca mevzu olmuyor ama kadın sevgili bulamayınca intiharın eşiğine geliyor bunu çok garipsiyorum.

Anladığım kadarıyla iyi kalplisin. Elbet hakettiğin sevgiyi bulursun. Erkek gözüyle diyeceğim oluruna bırak. Ben bıraktım bir bok olmuyor ama en azından durduk yere kederlenmiyorum. Bir gün onu bulacağım umudu işe yarıyor sanki.
  • amusan  (01.07.17 21:18:55)
Sorun sende. Ve kendini değiştiremezsin.

Yapacak bir şey yok
  • MaNOfTheYear  (01.07.17 21:35:06)
Bende tamamen aynı soruları, aynı şekilde, aynı sebeplerden spektrum'un karşı tarafından soruyorum şu aralar kendime...

  • KaraSakall  (02.07.17 01:24:34)