Muzikle ugrasanlardan bir rica

Merhaba arkadaslar. Kisa bi sure once bosandim ama soylemek istedigim her sey icimde kaldi. Ben de sarkiyla anlatmaya karar verdim. Sagolsun yuzyuzeyken konusuruz grubu benim yerime anlatmis her seyi. Vicdanim rahat sarkisini studyoda soyleyip kaydini da malum kisiye gondermek istiyorum. Istanbul'da yasiyorum. Yardimci olmak isteyenler ozelden ulasabilir. Ucret isteyenlerle de anlasabiliriz.

Tesekkur ederim simdiden.

yapma bence.

  • elorelia  (30.06.17 20:40:24)
Yapmam lazim yoksa icimde patlayacak. Kafayi kiricam.

  • fuckerlove  (30.06.17 20:46:13)
Kardeş yapma değmez. Emeğine yazık.

  • i m cool with that  (30.06.17 20:56:58)
Onca emegime yazik oldu. Buna da olsun ne olacak? Icine dert olsun her sey insallah. Allahin belalari. Cekip gidiyolar. Arkalarinda ne kaldi donup bakmiyolar. Bi de etrafta oh rahatladim diye dolasiyormus serefsiz.

  • fuckerlove  (30.06.17 21:03:49)
@fuckerlove kardeş sen kız bu şarkıyı dinlediğinde "tüh ya :((" falan deyip vicdan yapacak sanıyorsan çok yanılıyorsun. Önüne bak allasen, kendini acındıracaksın da eline ne geçecek? Kızın umru bile olmaz. Sana değer vermeyene sen hiç verme. Get over and move on bro. Çok rica ediyorum.

  • i m cool with that  (30.06.17 21:07:50 ~ 21:08:55)
Kiz tarafi ben oluyorum.

  • fuckerlove  (30.06.17 21:16:43)
Kız da olsan erkek de olsan görüşüm aynı. Ne istiyorsan yap tabii ama yine söylüyorum emeğine yazık.

  • i m cool with that  (30.06.17 21:23:13)
Senden boşanınca ona buna rahatladığını ilan eden biri için gerçekten bunu yapacak mısın? Bir bardak soğuk su iç ve otur oturduğun yerde.

  • devilred  (30.06.17 21:31:24)
Sadece fikir vermek için yazıyorum. Eğer düğün yaptıysanız düğündeki müzisyenlerle iletişime geçebilirsiniz. Onlar teknik olarak da yardımcı olurlar.

  • dissendium  (30.06.17 21:37:36)
abi yapma etme ne gerek var yav. boşver o onun terbiyesizliği.

  • embermane  (30.06.17 21:41:02)
@devilred suyla besleniyorum zaten 2 aydir. Varsa daha kallavi bi sarki onu gondereyim.

@dissendium dugun yapmadik. Nikah oldu sadece.
  • fuckerlove  (30.06.17 21:42:37)
@embermane terbiyesizlik olarak gorse keske yaptiklarini.

Kurtajimin ertesinde beni terketti. Iyilesmemi beklemeden.
  • fuckerlove  (30.06.17 21:44:50)
o kadar icinde kaldıysa yap bakalım :D bu konuda uygulamalar var. telefona indirip yapabilirsin.

  • sizofren06  (30.06.17 23:02:50)
şarkıyı dinlediğinde ne düşünecek biliyor musun?

"hala atlatamamış ayrılığımızın acısını, ee tabii benim gibi erkeği bir daha nereden bulacak daha çok ağlar o"

bunu aktif olarak düşünmese bile beynini bir yerlerine bu düşünceyi yerleştireceksin varsa da iyice güçlendireceksin.

yapma.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.06.17 23:05:34)
@sizofren uygulama ismi verir misin android icin?

@proletarier hayir evliyken eve kapanmami astigimi dusunecek bence. O o kismiyla daha cok ilgilenir.
  • fuckerlove  (30.06.17 23:14:50)